Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кой фиат колко гори на гас?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кой фиат колко гори на гас?

    Здравейте.(Рових се из форума и не можах да видя такава тема)Нека всеки който е на гас да си напише разхода- за да може да се орянтираме колко трябва да харчат гас наще каляски Примерно: пунто 1.6 1994 брц изпарител- 15л градско, 11л извън градско. (За да не се разводнява темата)Благодаря на всичи предварително.

    #2
    Не зная дали има такава тема, ала много бързо ще се напълни с хвалби и глупости, мерене на пи*ки.И можеше малко по- грамотно, главни букви там...
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      С 5 лева газ на 1.20 газта когато беше минах 48км смесен разход.До морето и обратно ми изгоря точно 105 лв газ на 1.38. От Дупница до Приморско + Китен.Мързи ме да смятам.П.П. Колата е Fiat Bravo 1.6 16v 103 hp 22.12.1999г. С обикновенна газова уредба, монтирана в италия с датчик за регулиране на газта, който минава през компютъра.

      Коментар


        #4
        Здравейте

        Знам какви имаш предвит.Моята кола гори 7 градско (Ама като тръгнем на път гори 12)АКО МОЖЕ НЯКОИ ОТ МОДЕРНАТОРИТЕ ДА НАПРАВИ СТАТИСТИКА НА МОДЕЛИТЕ И КУБАТУРАТА ЗА РАЗХОДА И ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ Или да направи нова тема. Защото според мен това е важно за всички - предвид цените на горивата

        Коментар


          #5
          Re: Здравейте

          vasku написа:
          Знам какви имаш предвит.Моята кола гори 7 градско (Ама като тръгнем на път гори 12)АКО МОЖЕ НЯКОИ ОТ МОДЕРНАТОРИТЕ ДА НАПРАВИ СТАТИСТИКА НА МОДЕЛИТЕ И КУБАТУРАТА ЗА РАЗХОДА И ДА ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ Или да направи нова тема. Защото според мен това е важно за всички - предвид цените на горивата
          Имаш впредвид 7 на 100 ама на обороти? :D

          Коментар


            #6
            Здравейте

            Не. Имам предвид че всички така казват

            Коментар


              #7
              Има много теми за разход на газ,бензин и дизел.Ползвай търсачката и ще се изненадваш от броя на темите.Също така и различният стил на управление,техническото състояние на автомобила,място и климатични условия влияят на разхода в различен процент.Поради тази причина темата ми се струва излишна.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар

              Working...
              X