Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.8 hgt - Газов инжекцион ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ivan_pop написа:
    15% разлика в разхода се говори когато става въпрос за пропан-бутан.При метана разхода се мери в килограми,в килограми го зареждат на метанстанциите.А най-добре е според мен разхода да се мери в лв./100км.В този случай няма значение какво е горивото,дизел,бензин или газ!
    тези 26% ги говоря за пропан-бутандосега не съм намесвал метана никъде
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      Sev написа:
      тези 26% ги говоря за пропан-бутандосега не съм намесвал метана никъде
      Дай линк да видя къде производителя дава този разход за пропан и при какви режими на шофиране става въпрос?Като се прави сравнение на разхода между две горива,това трябва да става при един и същ начин на шофиране,при едни и същи условия(ускорение,спиране,изпреварване...зимно време,лято,и т.н.).И при едно и също състояние на автомобила.А не "преди две години като взех колата и ходих на море ми изгори X/100км. бензин,а сега ми гори 2X/100км. газ"!!!Ако разхода се засича на "градско",той ще е един ако се шофира в 11ч.,и съвсем друг ако се кара в 23ч.P.S.:Май се увлякох.
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #18
        Значи момчето сложих си газов инжекцион на ланди ренцо. Вчера ходих до София пътя ми беше 300 км до софия.. карах със 130-140 и с 28 литра минах 300 км.. (цяла бутилка) незнам нормално ли?
        Punto HGT

        Коментар


          #19
          kanuista написа:
          Значи момчето сложих си газов инжекцион на ланди ренцо. Вчера ходих до София пътя ми беше 300 км до софия.. карах със 130-140 и с 28 литра минах 300 км.. (цяла бутилка) незнам нормално ли?
          При тая скорост е нормално да ти даде разход 10/100км.Едва ли си карал само извън градско.А савалиш ли с 10-20 км. скоростта ще ти падне и разхода.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #20
            ivan_pop написа:
            Sev написа:
            тези 26% ги говоря за пропан-бутандосега не съм намесвал метана никъде
            Дай линк да видя къде производителя дава този разход за пропан и при какви режими на шофиране става въпрос?Като се прави сравнение на разхода между две горива,това трябва да става при един и същ начин на шофиране,при едни и същи условия(ускорение,спиране,изпреварване...зимно време,лято,и т.н.).И при едно и също състояние на автомобила.А не "преди две години като взех колата и ходих на море ми изгори X/100км. бензин,а сега ми гори 2X/100км. газ"!!!Ако разхода се засича на "градско",той ще е един ако се шофира в 11ч.,и съвсем друг ако се кара в 23ч.P.S.:Май се увлякох.
            е как какви режимиестествено че еднаквивиж немските сайтове на Fiat, Seat, Opel, Dacia - съответно Bravo, Leon, Corsa, Sandero
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар

            Working...
            X