Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.8 GT 16V газова уредба?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Чак толкова и на газ.. нема как да стане ак оне се пореже мощността, но примерно макс 1л. ще качи като разход. Което си е доста добро постижение, измерено в пари.
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #17
      Това 11 / 100 гас с мотор 1.8-просто е невъзможно,някаква грешка е може би???
      Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

      Коментар


        #18
        Synthy написа:
        Slavi_Lancia написа:
        ...Пък и кво толкова ви е страх че ще ви дупнат колектора, някои да ся да е отворил двигател за ремонт заради дупчен колектор???...
        аз. Дано съм единствен. Затова силно препоръчвам, сами да си дупчите колекторите, тъй като никой газаджия няма да ви разглоби половината кола за да го продупчи (особено пък 1.8 - цял ден разглобяване за да махнеш колектора).П.С.1.8 е с дебитомер, пише хитачи на него, употребяван 50лв, истински - 550 (ако изобщо се намери).
        Миналата седмица си сложих ГИ на Браво 1.6 с пластмасови колектори. Монтиране и настройка отне 2 дни, но колекторите бяха сваляни. Така че е въпрос на съвестен майстор, освен това и цената беше доста прилична.

        Коментар


          #19
          Браво l.petrovv. Само че колектора на 1.6 не е като на 1.8, и там просто няма как да се сложи ГИ без да се свали . Но това е друга тема. Пожелавам много безаварийни километри да имаш antonn, кое е невъзможното? Аз съм правил със същият мотор и 13/100 газ, но в града със задръстванията. Извънградско пада на 7.5-8.
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #20
            Вече 3 години и половина, карам с обикновена АГУ - без никакви екстри, като емулатори и ламбда контрол. Вярно че разхода е малко по висок отколкото с ГИ но има разлика и в цената. Иначе за разхода в града е около 12/13 на 100 , а извънградско съм го свалял и до 8 на 100 ( без ползване на климатик).

            Коментар

            Working...
            X