Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някои да знае нещо за СОФГАЗ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някои да знае нещо за СОФГАЗ?

    Някой монтирал ли е там ? Каква газова е сложил?С какви отзиви е останал и тн. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ОТЗОВАЛИТЕ СЕ КОЛЕГИ ОТ ФОРУМА!
    fiat bravo 1.2 16v

    #2
    по-добре отиди до Янко(qnisZ) от Септември, ако искаш да ти е направено като хората и да нямаш грижи :

    Коментар


      #3
      Не е ли СОФГАЗ?
      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

      Коментар


        #4
        слагай обикновена, на евтина кола няма смисъл да се инвестира в инжекцион, пък и няма да има голяма разлика около 450 лева ще ти излезе ловато с монтажа предполагам

        Коментар


          #5
          СОФГАЗ !!! да БЛАГОДАРЯ ЗА ПОПРАВКАТА.... А иначе на въпроса някой ходил ли е там и има ли отзиви ?Не питам дали е по добре обикновнна газ или ГИ ...
          fiat bravo 1.2 16v

          Коментар


            #6
            после само да няма теми от рода : гърми ми колата на газ, не пали на бензин след слагане на газовата, не върви на бензин

            Коментар


              #7
              без коментар !!!
              fiat bravo 1.2 16v

              Коментар


                #8
                Какво сега никой ли не е монтирал там ? Добре ли са ? Зле ли са ? Как работят ?въпроси много отговори никакви....... за съжаление
                fiat bravo 1.2 16v

                Коментар


                  #9
                  колега, напиши в гоогле мнения за софгаз и сам си направи изводите

                  Коментар


                    #10
                    Темата е за закриване !
                    fiat bravo 1.2 16v

                    Коментар


                      #11
                      защо?
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        Не е ли ясно защо? Не се радва на особен интерес (темата)....., а и аз вече не искам мнение по темата от никой! Колата ми най-обективно показва как се справят там в СОФГАЗ . Без да им правя реклама, мога да кажа че съм доволен от момчетата . Работят професионално!
                        fiat bravo 1.2 16v

                        Коментар

                        Working...
                        X