Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно ЛКС Landi Renzo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане относно ЛКС Landi Renzo

    Здравейте-имам я тая система на колата ,обаче явно е имала някакъв проблем и е изключена-та питането е може ли да се ремонтира или е твърде стара !
    Прикачени файлове
    Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

    #2
    здравей, май си бяхме писали и беше споменал че нямало софтуер за нея, на мен колегата qnisz ми беше предложил мисля същата система може да питаш него

    Коментар


      #3
      Слагана е 1998г-казаха ми че софтуера е-под Дос и нямало как да стане-и т.н.
      Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

      Коментар


        #4
        За тази систем трябва специялен тестер без него нищо не става. Предложената на колегата система е по новото поколение която се връзва с компа.

        Коментар


          #5
          Значи не подлежи на ремонт-е така ще си я карам-малко ми е голям разхода-ама не знам дали е от това?Тя като е изключена са сложили едно реле и един емулатор- Чудя се дали няма да има ефект(за смъкване на разхода),ако си сложа нов изпарител-турски-как смятате
          Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

          Коментар


            #6
            Не остави самата система махни само степ. мотора и на негово място сложи едно кранче. :D

            Коментар


              #7
              Има си кранче(с врътка, степ мотора го няма)-даже е електртическо-влизат 2 кабела??? (изпарителя е на доста години-да се сменят платната ми искат около 70лв-а нов турски-60-65)
              Brava 1.6 16+ АГУ(Landi Renzo)

              Коментар

              Working...
              X