Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Водородни клетки. Браунов газ. Общо описание.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ако говориш за ЯГИ антена, не виждам какво е общото.ако искате да вървите в правилна посока, трябва да намерите електроди със значително по-голяма повърхност. но дори и да го направите, цялата работа е обречена на неуспех. просто тая велика "система" е кьор фишек

    Коментар


      kolev написа:
      ако говориш за ЯГИ антена, не виждам какво е общото.ако искате да вървите в правилна посока, трябва да намерите електроди със значително по-голяма повърхност. но дори и да го направите, цялата работа е обречена на неуспех. просто тая велика "система" е кьор фишек
      Именно във варианта за серийното свързване на клетката с междинните пластини площта на електродите е голяма.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        ами не е вярно това колега. ако електролита е разделен с 2 електрода херметически, имаш една малка клетка с малки електроди свързана последователно за друга малка клетка. с тия неръждаеми тенекии просто електродите са със смешна площ.

        Коментар


          kolev написа:
          ами не е вярно това колега. ако електролита е разделен с 2 електрода херметически, имаш една малка клетка с малки електроди свързана последователно за друга малка клетка. с тия неръждаеми тенекии просто електродите са със смешна площ.
          В случая имаме точно 3264 кв. см. площ:Във всяка секция на клетката са 7 пластини, съответно 12 повърхности, всяка от 136 см2.Клетката е от 2 такива секции.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            значи във всяка клетка имаш 0,19 квадратни метра ламарина.

            Коментар


              0,37 по скоро, защото са две такива секции като тази която съм дал на рисунката.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                zgabrovski написа:
                ...За уикенда съм планирал следния тест:- Работа на двигателя на свободен ход в продължение на 30 минути с и без системата и засичане на разхода на принципа "Пълно - Пълно".- Измерване на качеството на отработените газове с и без системата.
                Колега, има ли някакви резултати от теста
                Fiat - Stilo 1.9 JTD

                Коментар


                  Ето едно от нашите с брат ми.Ето, нарисувах ви схемата.Червените са +Сините са -Черните са неутралните, без тях ми гореше предпазителя.

                  Коментар


                    super_angel28 написа:
                    Ето го едно от нащите с брат ми, това е на брат ми, моето го преработвам в момента, действа, карам няколко дена и преди като сложех на празен резервоар 20 лв бензин, светваше резервата по бързо,а сега още не е светнала, а вече карам няколко дена.
                    Бравооо,ако вземеш да научиш и българската граматика цена няма да имаш.
                    Fiat 1.4 12V
                    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                    Коментар


                      Аз мисля че неутралните пластини трябва да са три:+///-///+///-///+ и т.н.По тази схема няма да имаш добри резултати.

                      Коментар


                        колеги дави запитам ставали на пънла инжекция да се монтира HHO и ако може от къде да си намеря електролит

                        Коментар


                          Става на всичко и яко пести от гориво. Обаче има един проблем-гълта много ток,а за да се създаде този ток се изразходва много гориво...
                          Fiat 1.4 12V
                          Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                          Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                          Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                          Коментар


                            Водородна клетка

                            Преди седмица си инсталирах водородна клетка на Мареята . Искам да ви споделя че разхода ми падна а колата чувствително подобри пластичноста си . ако някой желае да се запознае с инсталацията или да я види наживо нека ми пише .
                            лош фиат няма има калпав стопанин

                            Коментар


                              Темата е обсъждана в раздела "Газови и метанови уредби".Ако прочетеш какво е написано по въпроса едва ли ще си толкова сигурен в ефективността на подобен продукт. Водородни клетки. Браунов газ. Общо описание.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Re: Водородна клетка

                                teodor1976 написа:
                                Преди седмица си инсталирах водородна клетка на Мареята . Искам да ви споделя че разхода ми падна а колата чувствително подобри пластичноста си . ако някой желае да се запознае с инсталацията или да я види наживо нека ми пише .
                                Охо-о-о, 01 здрасти кво става? Как те изпуснаха модовете ?!Имаш ли основателни доказателства ,че въпросният потребител е с втора регистрация???Ако нямаш такива,не пиши излишни коментари в темата.Модераторски екип на fiat-bg.org
                                Fiat Stilo 1.9 Jtd 115 2003 MultiWagon

                                Коментар

                                Working...
                                X