Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газова Уредба-Фиат Браво 1.6 16v 1995г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газова Уредба-Фиат Браво 1.6 16v 1995г.

    Здравейте, четах,четах,четах...... кажете моля конкретно место където знаят как да сложат газчица на Фиатката. Количката я кара мацка (не съм аз,но аз се грижа за нея) и искам да не я мисля.Моята е друга (колата) и не бих я помпил с газ. :D От Несебър съм,но не ми пречи да я паркирам пред кадърен ГАЗ-СЕРВИЗ,по ВАША препоръка ,без значение къде е . Започвам да БЛАГОДАРЯ предварителноП.п. ако мислите че не е толкова сложно (ръцете не са ми в Г..а) няма да откажа съвети за "НАПРАВИ САМ".

    #2
    E?

    А Вашите газови уредби къде ги слагахте?Никой ли няма да даде съвет?

    Коментар


      #3
      Ако наистина разбираш и си падаш Монтьор можеш да си поръчаш части по нета и да си сглобиш газовата инсталация сам. Ако ли не можеш да отвориш една търсачка да откриеш фирмен сервиз на Ловато или която марка газови части си чувал и срещу определени пари ще ти направят една газ За този двигател те съветвам да инвестираш в газов инжекцион. УСпех Колега !

      Коментар


        #4
        колега в Бургас срешу завода на кърпи яна има газаджии и работят добре

        Коментар


          #5
          Братле аз мойто ми го слага Елин в Комлука. Страшно съм доволен. Разхода е много добър. Вече почти година нямам никакви ядове. Само зареждам и карам. Ако решиш, кажи ми и ще те закарам.
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
          Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
          Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

          Коментар

          Working...
          X