Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към колегите с Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    за вървенето не съм сагласен колега и моита гад е 1,4....

    darkcat2005 написа:
    Чесно казано не се усеща голяма разлика между филтър на 1 000 или 15 000км, отдавна се каня да го сменя и вся не остава време за него(иначе за масло и антифриз следя как са на всеки 500км). Сега като го сменя ще си споделя и дали ще падне още разхода но няма да е осезаемо кой знае колко 0,5л/100км максимум. То с това моторче какво да искаш повече? Само ме очуди как успя да докопа 160 км/ч на газ по магистралата при условия че по каталог (заради скоростната кутия която е с по-къси скорости и заради моторчето си с 80кс) на бензин трябва да достига 175км/ч.мах! И преди съм пробвал да я засиля повечко но с кофти газ умира на 140...
    за вървенето не съм сагласен колега и моита гад е 1,4 12 е на газ с брц изпарител дигал сам 190 а подържам на пловдивската 180 на газ без грижи ..Но пък за разхода от 10 на 100 изван градско и аз го имам скасал сам да я настроивам се таиа дали сам с 100 или 150 се 10/100 При мен дистанционната планка я беха хакнали по плочката тия дни се за4етох и я сложих на место но не сам тествал о6те но поне колата сега върви ще споделя по касно за резолтата

    Коментар

    Working...
    X