Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.4 12V АГУ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.4 12V АГУ?

    Имам Браво 1.4 12V. Искам да питак какъв е разхода на бензин и дали да си слагам газово? Прави ли проблеми газовото?

    #2
    Карам предимно градско и разхода ми варира (на бензин) Зимата 12-15; Лятото 10-11.От около месец съм с АГУ, все още в процес на разработка и до момента съм с три засичания в града и разхода ми е 11/100.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      на мен разхода ми е 10-11 градско 7-8 извън града,изпарителя ми е волтран турски на 2 години и не ми е правил проблеми,имах проблеми с оборотите но се оказа износени писти тпс след като го смених се оправи успех
      Fiat brava 1.4/12v mart 97(бензин-газ)

      Коментар


        #4
        и на мен ми дава 10-11 градско с гуми 195/50/15 и честно казано не съжалявам че сложих газ
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          Този мотор няма нужда от газово.Ако не я юркаш по светофарите и всичко ти е наред разхода е 8 градско и 5,5 извън градско със 120км/ч.Може да го докараш и до 5 ,ако караш с 100км/ч.Моята е Брава и това е разхода когато съм сам.Спести си проблемите и не слагай газово на този мотор- това ме посъветваха познати майстори преди 5 г.когато я купих.

          Bravo 1.4T-jet 120 Primo red106
          Brava1.4SX

          Коментар


            #6
            Първо: не мога да засека колко точно е разхода, но за една седмица дадох 85 лв. за бензин. Второ: ще сложа чисто ново газово на ловато - няма какво да му стане (предполагам)

            Коментар


              #7
              слагай няма да съжаляваш само да ти прекъснат плюса към компютъра при мен е така за да може да се ресетва за да не вадиш клемите на акумолатораразхода е от 8 до12 газ, зимата 14 поне при мен е така1литър 95=2.20 BGL1литър газ=1.00 BGLуспех
              По добре на колене от колкото прав пред струга
              Fiat Brava 1.4 12v SX Klima
              АГУ-BRC 1G

              Коментар


                #8
                Днес отново засичах разхода, смесен цикъл 60 градско 40 извън, разход 6.7л/100км. бях меко казано приятно изненадан .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  идялно тукмо се притеснявах за газовата има ли проблем няма ли, ще се слага

                  Коментар


                    #10
                    Пета година карам с газова на ловато 10-11 градско с климатик лятото и 7-8 извънградско със средна скорост 130км.
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #11
                      Как ги правите тия разходи ниски????? пФуууу мен градско ми е към 12 бензин Извън когато съм сам към 7,5 при много леко каране
                      Ползвайте мигачи!

                      "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                      Jim Morrison

                      Коментар


                        #12
                        batabit написа:
                        Как ги правите тия разходи ниски????? пФуууу мен градско ми е към 12 бензин Извън когато съм сам към 7,5 при много леко каране
                        Отиди и си направи диагностика на двигателя.Нещо не ти е наред-я кабели,я свещи,я друго....

                        Bravo 1.4T-jet 120 Primo red106
                        Brava1.4SX

                        Коментар

                        Working...
                        X