Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде е най-добра газта?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде е най-добра газта?

    Колеги споделете наблюдения относно качеството на газта, предлагана от по големите вериги бензиностанции -> Shell, Petrol, OMV, Lukoil и прочие. Грешен раздел->ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Навсякъде е боклук иначе по въпроса е строго индивидуално много зависи от партидата, един път на Шел ще е хубава полсе не и така по другите бензиностанции Аз най вече зареждам от Шел или Лукойл
    Peugeot 307 2.0i ГИ
    ex: Fiat Brava 1.6 16V 90hp

    Коментар


      #3
      Аз лично на Шел никога не ми е харесвала.Зареждам газ само на лукойл и еко.и само в изключения на петрол
      Marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        при мен се е случвало само на Еко да слагам газ и бензинец , и в Бургас на ОМВ като се връшах от Поморие , и така ... нещо не ми се експериментира с други вериги бензиностанции ...
        Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

        ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

        Коментар


          #5
          Последните 2 пъти зареждам на Петрол, и не знам дали си въобразявам ама колата върви малко по-добре, особено в ниските обороти.
          Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

          Коментар


            #6
            С единични изключения зареждам от:ЕКО София - Дружба II -> доволенЕКО София - Дружба I -> доволенЕКО АМ
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #7
              Редовно зареждам от Петрол и съм с впечатление че като качество са над средното ниво и са постоянни, с тяхна газ ми е този разход от подписа. Шел не ми е допадала като разход. В момента зареждам от Еврогаз или както и там да се води синята (където всички таксита се нареждат) заради цената, все пак 1.06 е къде сравнение с Петролската цена от 1.15(16) а разхода си ми седи същия.За Лукойл и Еко ползвам карти с отстъпка и нямам оплаквания, неса ми по път винаги. Искам да пробвам ОМВ и да се изкажа в бъдеще.
              with SGNote & HTC Wildfire 8G
              FIAT Bravo Club Plovdiv
              Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
              с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

              Коментар


                #8
                само Еко и Ром петрол

                Коментар


                  #9
                  Докато карах предната ми кола,никога не зареждах на ШЕЛ... Два или три пъти се прецаках да зареда там и винаги оставах недоволен.. Предимно на една газостанция в Люлин си зареждах и на Лукойл..Само на тея двете,другите ги избягвах..
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    А за Русе някой да каже мнение, къде е останал доволен/недоволен.
                    FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                    Коментар


                      #11
                      Само от ЕКО, сипвал съм и от OMV и Лукойл, но грам не съм доволен - разхода скача много!
                      Brava 1.2, 16V, 2000
                      Ex: Golf 2, 1.3

                      Коментар


                        #12
                        Аз сипвах няколко пъти от Ромпетрол... Доволен съм, а и цената там е доста добра... 1.14
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар

                        Working...
                        X