Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГИ във Варна... ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГИ във Варна... ???

    Къде и на каква цена може да ми монтират качествено ГИ за двигател 1,6 16в 182.А4000 на Ланча Делта. И може ли да се разсрочи плащането на няколко вноски.Моля пишете за да се ориентирам и още тия дни да отида на правилното място.Благодаря!!!
    FoRzA ItaliA
    Lancia Delta HPE
    ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

    #2
    ами има едни момчета над метро посоката от града към владиславово след жижо имат клетка много добре правят центровките на газовите така че може да питаш

    Коментар


      #3
      Срещу изхода на старата газостанция във Възраждане /до петролската бензиностанция /перфектен монтаж ,прецизни настройки в движение , страхотно отношение към клиента .Системите са БАРДОЛИНИ-КАРГАЗ .Отиди и питай.

      Коментар


        #4
        Нещо по-конкретно като цена и марка на уредбите ?
        FoRzA ItaliA
        Lancia Delta HPE
        ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

        Коментар


          #5
          Ами това е марката - БАРДОЛИНИ ето ти и сайт: http://bsm-bg.com/

          Коментар


            #6
            Аз съм с ГИ ПауърДжет от Алфа ГАЗ сервизът им е до околовръсния път между военна болница и световара на МИР (едни жълти врети на гаражи в хълма). Преди да го сложа питах и колеги и познати, имам доста добри отзиви. За цената е около 1500-1800.
            Мареа 1.8HLX 1996г с газов инжекцион PowerJet

            Коментар


              #7
              ланди ренцо - чувал съм добри отзиви но БЯГАЙ надалеч от сервиза им във варна. Веднъж отидох и няма сила която да ме накара да се върна там. намират се до хледозавода на околовръстното над ТУ. Под тях до входа на терапията е сервиза на БРЦ ф-ма печенек /не правя реклама/ и за тях съм чувал добри отзивиУспех
              F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
              F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

              Коментар

              Working...
              X