Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава неще на газ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава неще на газ?!

    Здравейте,от известно време бравата ми прави номера на газ,придърпва докато набира скорост,пука когато е на ниска скорост и дам повече газ,а наскоро смених бобина и кабели,но пак не се оправи,а на бензин варви добре!От какво е според вас?

    #2
    регаж изпарител, косвено задръстен възд филтър, свещи
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      мерси колега,свещите ще ги сменя,бях на майстор днес,но той само ми увеличи притока на газ и вика,готово,ама пак тая.

      Коментар


        #4
        пакумба е прав - не го гледай че е предупреден.защо си пипал бобина и тнт - нали на бензин НЯМАШ никакъв проблем - това ти елиминира запалителната система.освен това - всеки полуграмотен ’майстер’ газаджия знае, че на ниска скорост с повече подаване на ’газ’ ще ти гърми когато си на газ=пропан-бутан -- защото ти обеднява сместа - влиза много въздух.това се оправя по някой от следните начини:- викаш Стефан Хаджов - да ти ИЗТРЪГНЕ АГУ-то- удушваш си колата - като сложиш нещо във въздуховода преди възд. филтър - така ще върви помалко но няма да гърми --> това е любимия номер на 99.9% от ’газаджиите майстери’- слагаш Ламбда контрол- слагаш ГИ- развиваш повечко кранчето (или сменяш плочката) - така ще гори повече но няма да гърмиизбери си по ред на номерата( а колегата Хаджов какво ще избере аз знам )

        Коментар


          #5
          ако искаш погледни една тема надолу - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=46051
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            мерси колега за полезната тема!а бобината я сменях понеже беше пробита и излизаше ток по корпуса.

            Коментар

            Working...
            X