Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

газов инжекцион. въпрос?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    газов инжекцион. въпрос?

    колеги чували ли сте за газов инжекцион на браво 1.4 12v след като е моно-инжекция? Ако има ми кажете как е автомобила като вървене разход на 100км в града и извън-градско и дали има проблем с тоя инжекционНай-важното, цената да ми кажете горе долу?
    FIAT Bravo 1.4 12v

    #2
    Аз за първи път чувам такова нещо
    Seat Altea XL 1.4/16v 92kW '14
    ex:Astra H 1.4/16v 66 kW '08
    ex:Brava 1.6/16v klima, LPG Lovato, 76 kW '96
    ex:Astra 1.7 D, 42 kW-мъртвец '93

    Коментар


      #3
      Re: газов инжекцион. въпрос?

      mitaka85 написа:
      колеги чували ли сте за газов инжекцион на браво 1.4 12v след като е моно-инжекция? Ако има ми кажете как е автомобила като вървене разход на 100км в града и извън-градско и дали има проблем с тоя инжекционНай-важното, цената да ми кажете горе долу?
      Да, има такъв инжексион и се нарича газов моноинжексион.Някой неправилно го наричат Ламбдаконтрол.Пълния газов инжексион е също Ламбдаконтртол.Какъвто инжексион да сложиш,винаги има проблеми.Като си поставиш ще се увериш.Моното струва около 500 лв с монтажа според зависи кой ще ти го слага.

      Коментар


        #4
        Мисля,че цената е по-висока,но това е друг въпрос.Най-точен отговор може да ти даде QnisZ
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Абе луд човек, за ко ти е инжекцион на моно, само ядове на главата с още компове и електроника и вързан за сервиза дет ти го е сложил ще им станеш като роднина ще се виждаш повече с тях от колкото с ваще (шегичкам се де ама нищо не пречи да стане така). Хората дават мило драго за кола моно та да си сложат обикновена газова щото комбинацията е повече от перфектна. Една кадърно монтирана газова че дори и без газ контрол няма да ти създава никви ядове. Там имулатори тва онова ко трябва и караш и пееш ни дюза се запушва ни нищо. Пък и да се запуши е на толкова удобно място сигурно че се сваля за 5 мин. Я не си вкарваи таралеж в гащите.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар

          Working...
          X