Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново се скапа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново се скапа

    Отново се скапа газовата! Харчеше ми 14-15, отидох да ми направят настройки - направиха ми, а сега трака като спра! От какво е? Все едно всеки момент ще изгасне
    Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

    #2
    Ми от настройките, ходи пак да ти ги оправят да ти вдигнат малко ниските, или сам си ги вдигни, ко се занимаваш с майстори. Къв е изпарителя?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Ловато е! Мисля, че е от въздуха! Сега един приятел ми го пипна и се оправи! Има и друг проблем - когато запаля колата (с автоматичен превключвател съм) превключва веднага на газ и гасне - без да е вдигнало обороти! Някакви идеи?
      Република на негодници! Диктатура на демократи! Чиста полицейска държава! Телефона ти се подслушва, коренспонденцията ти се контролира ... За нас я няма тази власт...

      Коментар


        #4
        По принцип автоматичния превключвател се гласи на някакви обороти да превключи и предполагам, че по някакъв начин е върнат в изходна позиция, на самото копче за превключване някъде трява да има дупчица и винт за регуиране, пробвай да си го нагласиш.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар

        Working...
        X