Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метан на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метан на Браво

    Мисля да сменям Фиестата ’92 с Браво и ако може да ми дадете съвет към кой двигател да се насоча 1.4 12V или 1.6 16V и ще е възможно ли да го направя на метанче... И горе долу какви пари ще ми излезе... Аз ще пообиколя да разпитам, но предварително искам да знам някои неща да не ходя неподготвен.. Благодаря.

    #2
    За 1,4 с метан не те съветвам.Много тромаво ще е.Колегата spark Има такава Брава и вярвам ще сподели.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Може и на 1.4 но ако го модефицира с турбо. :D Аз моята 2000/20в. на метан и скоро ще я турбинирам да си варви както подобава. Та послушай какво ти каза ТРНАДОто и ще си доволен.

      Коментар


        #4
        Много искам да си зема Браво и не мисля да го щадя :D Разхода на гориво много ме притеснява мене... Иначе ако сложа метан и количката стане тромава, значи няма смисъл...

        Коментар


          #5
          Та нали за това ти казваме да си вземеш 1.6.

          Коментар


            #6
            Колега аз пък те съветва първо да погледнеш отзад в багажника на някое браво с метна Повярваи ми картинката е много интересна Иначе твърдо за 1.6 даже ако е и повече още по добре най добре 2.0
            кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

            Коментар


              #7
              2.0 на МЕТАН???Недей така с лошото бре.Който сложи метан на Браво 2.0 ще е първия в БГ!Обслужване на Браво 1.6 -> ~150лв.Обслужване на Браво 2.0 -> ~1000лв.->Браво 1.6!

              Коментар


                #8
                150 кинта за метанова уредба...?? това трябва само монтажа да е.. иначе уредбата кви пари е??

                Коментар


                  #9
                  gligana написа:
                  150 кинта за метанова уредба...?? това трябва само монтажа да е.. иначе уредбата кви пари е??
                  Не четеш!ОБСЛУЖВАНЕ!

                  Коментар


                    #10
                    npace написа:
                    2.0 на МЕТАН???Недей така с лошото бре.Който сложи метан на Браво 2.0 ще е първия в БГ!...
                    Бате не си мисли че няма има ги и то са доста.Аз поне съм виждал няколко.Иначе това дето си написал за обслужването си е така.1.6 си е по евтин за подръжка.
                    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                    Коментар

                    Working...
                    X