Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изпарителя ми умря

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпарителя ми умря

    Колеги днес изпарителя ми се прецака и колата неще да върви на газ.Не може и да се центрова дори колкото и да въртя врътката нищо не се случва.Волтран е изпарителя и е доста стар и подлежи на смяна ако някой има нещо някой изпарител да ми продаде да пише
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Re: Изпарителя ми умря

    mitkosoft написа:
    Колеги днес изпарителя ми се прецака и колата неще да върви на газ.Не може и да се центрова дори колкото и да въртя врътката нищо не се случва.Волтран е изпарителя и е доста стар и подлежи на смяна ако някой има нещо някой изпарител да ми продаде да пише
    Колега купи си нов , втора ръка изпарител не е най-добрия избор.
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Или пробвай да му смениш мембраните - тъкмо ще се обогатиш технически. А защо смяташ че точно изпарителя е проблема?
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        не не не сменяй мембрани. всичките са такъв боклук, че даже не пасват по размери на изпарителя и като ходих да подменя една такава непасваща и оня я закачи пак на пирона от който сваля като някой иска да си купи- демек я бута на следващия.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X