Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко струва газова уредба обикновенна и колко струва ГИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не, не е от налягането това е зададено софтуерно. Ако е от налягането няма при падане на оборотите да обръща пак на газ. Това е една опция казавасе МАКС ПАЛОР и се задава на някой коли който са с по малка кубатура или ако човека иска да вдига по-голями скорости. :D

    Коментар


      #17
      Slavi_Lancia написа:
      Не знам тои ли така я е направил, но това говори че не може да храни мотора в високите обороти и големите натоварвания. Ма щом така казва може и така да е въпреки че скопяването с цел икономия не би трябвало да има нещо общо с превключването на бенз на висока скорост, просто колата ти няма да може да вдига примерно повече от 170 на газ и тва е, но да минава на бензин по тва време го свързвам единствено с спадане налягането в реиката на дюзите. Ама караи така засечи я колко гори и ако те устроива по добре не я бъзикаи.
      Абе колега да те попитам дистрибутор съм на една много хубава паста каде може да пусна една обява.Та който иска да може да се обади и да си купи от нея,аз лично гърантирам за пастата издавам фактури. :D

      Коментар

      Working...
      X