Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко струва газова уредба обикновенна и колко струва ГИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко струва газова уредба обикновенна и колко струва ГИ

    Здравейте на всички който се включат в темата и се Извинявам ако се повтара нещо в тематаЗначи на въпроса искам да разбера колко пари струва да си сложа обикновена газова уредба ловато или брц иколко ще трува да си сложа ГИ на АГЕ и колко пари струва, ако може и съответно някой да каже какви проблеми може да има с тези марки.Благодаря за разбирането и моля да ме извените ако има същата тема или ако не съм се изразил правилно

    #2
    зависи каква ти е колата цените са от 500 до 1500 лв мн е относително
    Fiat Brava 1.4 12v SX

    Коментар


      #3
      Тук във форума си имаме газаджия.Свържи се с Янко (qnisZ) той ще ти направи оферта след като му кажеш каква ти е колата.

      Коментар


        #4
        ква ти е колата бре?
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          re

          Slavi_Lancia написа:
          ква ти е колата бре?
          Вище сега Пичове колата ми няма нищо общо с Фиат,и се надявам че това няма да е проблем с това че съм тука по вапроса каква ми е колата тя е Голф 3 комби 1.6I пълна инжекция и е 101к.с. интересуваме каква газова да си сложа и колко пари ще струва и същия въпрос за ГИИ пак се извинявам че колата ми не е с марката Фиат

          Коментар


            #6
            Няма ко да се извиняваш колата не прави човека та кво да ти кажем за пълната инжекция всеки ще препоръча въпроса е дали можеш да си я позволиш иначе предимствата и са много. Цените са от 1300 до над 2000 но обикновено около 1400-1500 . За обикновена газова зависи от много неща но пак е около 500-600 аз лично ти препоръчвам ГИ.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              Обикновенна за 450лв. :D

              Коментар


                #8
                re

                Slavi_Lancia написа:
                Няма ко да се извиняваш колата не прави човека та кво да ти кажем за пълната инжекция всеки ще препоръча въпроса е дали можеш да си я позволиш иначе предимствата и са много. Цените са от 1300 до над 2000 но обикновено около 1400-1500 . За обикновена газова зависи от много неща но пак е около 500-600 аз лично ти препоръчвам ГИ.
                Радвам се че няма проблем за колата, иначе на мен на едното място ми предлагат за 1100лв,а на другото за ГИ ми предлагат 1250 като аз си избирам големината на ботилката а и ми дават 2г гаранция и поемат подръжката и както винаги обещават че няма да има никакви проблеми даже имало възможност да харчи с 1л по малко отколкото на бензинзатова още се чудя а един прави отстъпката щото ми го препорача един познат,а другия защото ги зареждам с каша за замърсени раце и съответно са доволни от продукта който им продавам

                Коментар


                  #9
                  Чак да ти гори по малко от бензин няма да е но друго си е инжекцията. В крайна сметка избора е твои.
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #10
                    Гледам в брошурата на практикер някакъв кит за 250 лв.? Дали някой по в час може да каже мнение?

                    Коментар


                      #11
                      Slavi_Lancia написа:
                      Чак да ти гори по малко от бензин няма да е но друго си е инжекцията. В крайна сметка избора е твои.
                      Има някаква разлика в горенето.Пример на градско Фобос-а ми гори по малко на газ от колкото на бензин :D вярно карам го само в режим икономичен много рядко на нормален режим.Икономичния режим е направен за такситата много е муден но като разход си заслужава.
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        re

                        Atanas71 написа:
                        Slavi_Lancia написа:
                        Чак да ти гори по малко от бензин няма да е но друго си е инжекцията. В крайна сметка избора е твои.
                        Има някаква разлика в горенето.Пример на градско Фобос-а ми гори по малко на газ от колкото на бензин :D вярно карам го само в режим икономичен много рядко на нормален режим.Икономичния режим е направен за такситата много е муден но като разход си заслужава.
                        да ви се похваля вече съм с ГИ и сега ще видя как ще върви и ще разказвам надявам се да харчи малкосамо да питам да ли е нормално като не е още регулирана Газовата при скорост от 170 да изкючи от гас и да превключи на бензин и после като падна до 170 пак да мине на гас

                        Коментар


                          #13
                          Re: re

                          filip написа:
                          Atanas71 написа:
                          Slavi_Lancia написа:
                          Чак да ти гори по малко от бензин няма да е но друго си е инжекцията. В крайна сметка избора е твои.
                          Има някаква разлика в горенето.Пример на градско Фобос-а ми гори по малко на газ от колкото на бензин :D вярно карам го само в режим икономичен много рядко на нормален режим.Икономичния режим е направен за такситата много е муден но като разход си заслужава.
                          да ви се похваля вече съм с ГИ и сега ще видя как ще върви и ще разказвам надявам се да харчи малкосамо да питам да ли е нормално като не е още регулирана Газовата при скорост от 170 да изкючи от гас и да превключи на бензин и после като падна до 170 пак да мине на гас
                          Е ба го голфа вдига 170 ли бре? само да съм те чул че си позволяваш такива скорости още веднъж па ако ще и на летище да е.По въпроса, не е нормално да минава на бенз за да го прави това значи налягането при инжекторите е спаднало и тя си мисли че ти свършва газта и обръща на бенз. Първото което се сещам е да провериш хубаво ли е развито кранчето на бутилката отзад, развии ги до краи(те са две, и двете развии). Другото наистина може да не ти е "улегнал" изпарителя и да не може при голяма консумация на мотора да стабилизира добре налягането, в което лично аз се съмнявам че в периода на улягане е нормално да дава чак такъв проблем. Покараи я така известно време и ще си покаже ако не отиди да ти я оправят. И последното , по добре не я пипаи ти с 170 повече няма да караш ако не искаш радоста ти от колата и живота да не са много дълги!
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                          Коментар


                            #14
                            Re: re

                            Пич не знам как се казваш и извинявай, че така те наричам, но виж сега на теб не ти ли се е налагало да бързаш за някой град за да може после да се прибереш навреме просто ми се налагаше пък и аз тази скорост я вдигам само когато съм на магистрала и само когато бързам много или като вчера в тъмното някой да кара след теб около 20 мин. и да ти пресветка за да му направиш път, е ми много ясно, че като ме мине ще ме хване яд и ще вдигна и 200 за да му покажа, че на пътя има и други хора. А по въпроса с газовата човека който ми я монтира каза, че той така я е направил, че при опредалена скорост на колата не и достига мощност и тя преминава на бензин, той го е направил с цел да може градско да ми харчи по-малко. е това е за сега като я покарам още малко ще я заредя догоре и ще мина 100 км. и после пак ще я заредя и ще видя колко ще гори

                            Коментар


                              #15
                              Не знам тои ли така я е направил, но това говори че не може да храни мотора в високите обороти и големите натоварвания. Ма щом така казва може и така да е въпреки че скопяването с цел икономия не би трябвало да има нещо общо с превключването на бенз на висока скорост, просто колата ти няма да може да вдига примерно повече от 170 на газ и тва е, но да минава на бензин по тва време го свързвам единствено с спадане налягането в реиката на дюзите. Ама караи така засечи я колко гори и ако те устроива по добре не я бъзикаи.
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар

                              Working...
                              X