Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-добри свещи за метан?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-добри свещи за метан?????

    Здравейте колеги. След като смених кабелите и свещите продължавам да "гърмя и треща", но вече значително доста по-рядко, Предполагам, че не съм сложил предназначени за метан свещи и ако може нещо да препоръчате. Блгодаря
    Marea ELX

    #2
    на мене като ми слагаха метановия инжекционми сложиха НЖК еднополюсни !с тях викаха че се държало колата най-добре с еднополюсните...ама ся си сложих ДЕНСО двуполюсни и не виждам разлика ...в книжката колата я дават с двушплюсни...затова си сложих пак такива
    Fiat Brava 1.6 16V 2001

    Не на войната по пътищата !
    http://media.causes.com/ribbon/478500

    Коментар


      #3
      `Оригиналните колега!Какви кабели сложи и колко пари ти взеха?
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #4
        Аз съм с GM (Бош) двуполюсни и нямам проблем. Ако си с обикновена метанова уредба имаш ли ламбда контрол? При мен не е гърмяло нито един път за две години.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          dudulia написа:
          `Оригиналните колега!Какви кабели сложи и колко пари ти взеха?
          Ами сложих оригинални кабели, взеха ми 80 лв.
          Marea ELX

          Коментар


            #6
            ivan_dmx написа:
            на мене като ми слагаха метановия инжекционми сложиха НЖК еднополюсни !с тях викаха че се държало колата най-добре с еднополюсните...ама ся си сложих ДЕНСО двуполюсни и не виждам разлика ...в книжката колата я дават с двушплюсни...затова си сложих пак такива
            Е тва за мен е най голямата грешка която си направил!Разгледай ми профила и мненията и ще разбереш за к’во иде реч!

            Коментар

            Working...
            X