Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да ми сложат газова уредба в Русе - Типо 1.8 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да ми сложат газова уредба в Русе - Типо 1.8 ?

    Колеги, дайте съвет и мнения къде да ми сложат газова уредба в Русе и да си карам колата без после да ходя по сервизиче с тая цена на бензина и мойто каране направо са разорих. За един месец съм минал почти 2000 км на бензин и ми се реве вече- а колата си харчи 7,5/100
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    Въпреки ,че искаш да я поставиш в Русе аз ще те посъветвам да си направиш една разходка до qnisZ в Септември и така да си спестиш доста нерви и разходки по майстори.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Въпреки ,че искаш да я поставиш в Русе аз ще те посъветвам да си направиш една разходка до qnisZ в Септември и така да си спестиш доста нерви и разходки по майстори.
      Не подценявам Янко но все пак Русе Септември е 300км в едната посока Не даи си боже стане някоя проблемация Янко е супер коректен ма в кого остава контрата с куриерите Колега borkoi ела ако искаш в сряда на срещата на фенклуба ще бъде на Пъба до кино Здравец от 19,00 всеки ще ти каже къде си е слагал неговата газова и колко пари му е излязло и ти после ще си правиш преценката сам

      Коментар


        #4
        аз на срещата ще дойда ама не бяха ли срещите на Артисти(империал)
        Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

        Коментар


          #5
          borkoi написа:
          аз на срещата ще дойда ама не бяха ли срещите на Артисти(империал)
          Така е прав си! НО...http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=120Следи тази тема за по нататъшно развитие

          Коментар

          Working...
          X