Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да слагам ли газов инжекцион?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да слагам ли газов инжекцион?

    Какво ще ме посъветвате? С тия цени на бензина става ненормална работа, но нали се говори нещо че ще забранят допъвнително слаганите газови уредби и всички коли трябва да са така, както са произведени фабрично. Все пак си мисля че ако сложа газов инжекцион ще си избия парите и ще ми излиза по-евтино. Кажете също къде може да ми монтират на моята кола и да не е много скъпо, защото тук наблизо има един сервиз и ми искат 1600лв, а в интернет гледах на едно място 1150 за 4 цилиндрова кола.

    #2
    свържи се с qnisZще се разходиш по Септември, но ще ти излезе по-евтино и от двете места за които си писал
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      свържи се с qnisZще се разходиш по Септември, но ще ти излезе по-евтино и от двете места за които си писал
      мерси ще го питам

      Коментар


        #4
        Re: Да слагам ли газов инжекцион?

        mvmrik написа:
        Какво ще ме посъветвате? С тия цени на бензина става ненормална работа, но нали се говори нещо че ще забранят допъвнително слаганите газови уредби и всички коли трябва да са така, както са произведени фабрично. Все пак си мисля че ако сложа газов инжекцион ще си избия парите и ще ми излиза по-евтино. Кажете също къде може да ми монтират на моята кола и да не е много скъпо, защото тук наблизо има един сервиз и ми искат 1600лв, а в интернет гледах на едно място 1150 за 4 цилиндрова кола.
        Време е да влезеш в отбора вече :D
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Re: Да слагам ли газов инжекцион?

          Atanas71 написа:
          mvmrik написа:
          Какво ще ме посъветвате? С тия цени на бензина става ненормална работа, но нали се говори нещо че ще забранят допъвнително слаганите газови уредби и всички коли трябва да са така, както са произведени фабрично. Все пак си мисля че ако сложа газов инжекцион ще си избия парите и ще ми излиза по-евтино. Кажете също къде може да ми монтират на моята кола и да не е много скъпо, защото тук наблизо има един сервиз и ми искат 1600лв, а в интернет гледах на едно място 1150 за 4 цилиндрова кола.
          Време е да влезеш в отбора вече :D
          Ще вляза, но малко по-късно отколкото мислех, защото се оказа че трябва да си регистрирам фирма и си има разходи. Надявам се след 2-3 месеца да мина на газ.

          Коментар

          Working...
          X