Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Симулатор на дюза.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е значи е така както пише. :D

    Коментар


      #17

      Коментар


        #18
        Отварях симулатор от Трафик 2,2 пълна инжекция.Състой се от съпротивление и реле за всеки цилиндър и електроника която включва релетата и не ми е ясно как работи.Не съм мерил съпротивленията на дюзите и резисторите.
        FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

        Коментар


          #19
          deadairplane написа:
          Твоята брава е пълна инженкция ще трябва да се бръкнеш за нещо истинско.
          ЕЕЕ ти се появи най на края. :D Знаешли от колко време проверявам дали си се появил.

          Коментар


            #20
            янко написа:
            Отварях симулатор от Трафик 2,2 пълна инжекция.Състой се от съпротивление и реле за всеки цилиндър и електроника която включва релетата и не ми е ясно как работи.Не съм мерил съпротивленията на дюзите и резисторите.
            Адаш този може и да не стане. Повечето Рена са с реникс симолатор. Най добре става с ПИТАГОРА но си иска специялни кабели за Брава. :D

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22
                Punto 55.Вече 3 месеца съм на газ и започнаха да се проявяват някои неща.Винаги паля на бензин.В началото нямаше проблеми,но в последствие двигателя "изка"при палене на бензин да му помагам с педала на газта.Когато карам на бензин ми се струва,че е малко "спъната". Изключвах акомулатора ,но не забелязах положителен ефект. Явно колата си изка "пръч"т.е. емулатор.На газ няма проблеми.чичо Нено
                Fiat Punto 1,1- 1996г.
                газ-бензин , "Lovato"

                Коментар

                Working...
                X