Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса за газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко въпроса за газ

    Понеже четох всичко но пак не ми се изясниха няколко неща,искам да ви питам за тези газови уредби и как да се сложат...1) какво ще рече "ел. изпарител" ? преди 5 години имах един форд с газ и ми направи лошо впечатление че самия изпарител се "затопляше" с един маркуч откъм двигателя...при този изпарител същото ли е или различно? с ток ?2)понеже бравчо е 1.4 12в и не искам всеки път да вися на сервизи за центровка и т.н. този ел. изпарител може ли да се регулира сам? колкото разбрах от вашите писания това става чрез ламда емулатор който регулира изпарителя?ако не е така как е?3)тап какво е???4)понеже съм в пловдив и много хвалите тези от фобос..къде се намират да мина един ден с колата направо...5)не ми се иска да въртя като лумпен по сервизи за тая газ и досега съм склонен за газов инжекцион...дали спестява всичките главоболия??благодаря предварително.
    фиат браво 1.4 12в
    фиат браво 2009 1.4 турбо...каминг сун!

    #2
    Понеже си от Пловдив,се порови малко из форума и прочети малко повече.Няма смисъл да се набиваш на газов инжекцион с този двигател.Идеална работа ще ти свърши нормална уредба с ламбда сонда контрол,а за да не висиш по майстори отиваш до септември при Янко и всичко ще е на 6!Янко се подвизава във форума с ник QnisZ.Пиши му на лични едно съобщение!Ще останеш доволен,пък след това ще почерпиш със спестените пари по
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар

    Working...
    X