Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метанстанции в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метанстанции в България

    Смятам,че има много колеги които карат на метан и правя тази тема за тяхно улеснеие Метанстанции в БългарияИнформацията която подавам е на работещи метан станции към 07.01.2009 - 74 бр. Градове и адреси :София: 1. Idromeccanica - 1 колонка ул. "Проф. Цветан Лазаров" - кв. Дружба 2 тел. 02-97327552. Nuovo Pignone - 3 колонки ул. "Пробуда" 12 - кв. Военна рампа тел. 02-93123103. АГНКС250 - 2 колонки ул. "Капитан Любен Кондаков" (в дъното на улицата) тел. 02-97982994. Safe - 1 колонка кв. Дружба 2 ул. "Димитър Пешев" бензиностанция Темпо тел. 02-9791280 5. Galileo - 2 колонки ул. "Каменоделска" 10 - кв. Орландовци тел. 02-83950656. Sicom - 2 колонки кв. Орландовци ул.
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Много полезна информация!
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #3
      Мерси бате и аз така мисля и заради това реших да направя такава тема
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        малко ъбдейтче
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          Нова метанстанция в гр.Попово на Разградското шосе

          здравейте! пиша във връзка с темата за метанстанциите. от края на август 2008г има нова метанстанция в гр.Попово до гр.Търговище.намира се на Разградкото шосе, при влизане в града от посока Варна е много лесно, само следвате табелите за Разград. Работят до 22:00часаПопово1. BRC -1 колонка Разградско шосе бензиностанция Герана тел. 0878-387242; 0608-22549 http://www.remixbg.com/allstations.html

          Коментар


            #6
            до края на месеца откриват и в град Бяла (на гара Бяла) на главният път
            FIAT BRAVA 1.6 16V 98

            Коментар


              #7
              tampico написа:
              до края на месеца откриват и в град бяля(на гара бяла) на главният път
              Еш па ти вчера минавах опт там пък не видях никакви табели
              кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

              Коментар


                #8


                има ли метанстанция в Банско?

                Коментар


                  #9
                  браво темата е супер

                  Коментар


                    #10
                    аиде информацията е обновена
                    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                    Коментар


                      #11
                      то при това съотношение на цените с пропанбутана май само историята ще си спомня за карането на метан.....
                      типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
                      хюндай акцент 1.5 CNG
                      киа каренс +метан

                      Коментар


                        #12
                        Ей незнма за пропанбутана ама аз съм си много доволен от метана и не бих си го сменил.Пък и както се говори докрая на годината се очаквало да падне цената с общо 30%-40% за годината то излиза че цената му за килограм ще бъде някъде около 1 лев
                        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                        Коментар


                          #13
                          Появи се нова метан станция на Лукойл в Комлука до входа на Яна Лъскова. На мен ми идва най-близката от всички досега
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            Няма ли да бъде обновена информацията за Метан станции за тази година ???

                            Коментар


                              #15
                              Метан станция има и в Монтана на бул. Трети март след ОМВ-то по посока излизане от Монтана

                              Коментар

                              Working...
                              X