Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за метановата бутилка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за метановата бутилка

    Абе от скоро съм горд собственик на Мареа на метан и нещо отзад в багажника ми хлопа при неравности.Говорих с един таксиджия които ме вози с един чисто нов шевролет и при него хлопаше нещо отзат като при мен.Като го питах кво тропа в тая нова кола бе(правя се на ударен щото и моита хлопа така та белкем разбера нещо по въпроса)И тои ми вика при всички е така(на метан) от поплавака в бутилката И като се замисля възможно е да е от това ама да попитам при другите същото ли е.
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Стига де това разбива направо
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Колеги вие ме разбивате, в бутилките за метан няма поплавак има манометър *уред за измерване на налягането на метана*! Проверете някъде другаде е това тропане.

      Коментар


        #4
        :D Мдамм и аз за пръв път чувам! Т.е. отзад досега нищо не съ чувал за 3-4 години!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Няма начин да има поплавък, просто защото няма в какво да "плава" - в бутилката има газ в "газообразно" състояние.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            А и при 200 атмосфери, си мисля, ако имаше поплавък, щеше да придобие формата на капачка за буркан.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              ами незнам на колата и няма обсолютно нищо здрава е технически от всякъде
              кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

              Коментар

              Working...
              X