Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на гориво 13/100 ГАЗ Регулиране на газовата - Къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход на гориво 13/100 ГАЗ Регулиране на газовата - Къде?

    Скоро си купих колата. Вече я засекох. Напълних я до горе, михах 100км, и пак до горе на същата газ-станция. Показа ми 12.95 литра. Незнам дали е нормално, но за мене е адски много (почти ми се губи смисъла от ГАЗ). таа Къде да регулирам нещата? Поздрави!
    Catalogue: 1A | PUNTO BZ. GAMMA '97 (1997-1999)
    MVS: 176.526.1(0) | SPORTING (1.2 16V) 3 PORTE
    Engine Stamp: 176B9.000
    Version Code: 176BV
    Version: V5 | SPORTING | 03.'98

    #2
    е искам да звучи като реклама, но ходих в един сервиз в Люлин. "АРГУС" се казва. Мисля че си знаят работата,ако искаш мога да напиша и точният адрес.П.с.:ако някой от модераторите реши, че е реклама нека да изтрие поста ми.
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #3
      Това на градско,нали?И ако на втората газстанция са набутали 2-2,5 литра повече в бутилката,което не е невъзможно,или са излъгали в количеството,което е вероятно.Изгори цял резервоар и го засечи.Все пак разход под 10 на сто градско не очаквай.
      FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

      Коментар


        #4
        За засичане на разхода при градско шофиране е по-добре да се кара повечко. Пълниш до горе, запомняш къде е стрелката на газовата бутилка - трябва да е на границата на бялото и червеното, ако е изправна системата за следене на количеството газ, караш докато свърши и пак пълниш. По възможност на същата колонка. Пак поглеждаш стрелката и ако е пак на същото място, значи са ти напълнили почти същото количество. Тогава смятай и се чуди! Само да вметна, че от газ до газ има разлика и то не малка. Пробвай една бутилка от Шел, една от ОМВ и една от Лукойл! Успех!
        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

        Коментар

        Working...
        X