Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за qnisZ -ГАЗОВА УРЕДБА ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за qnisZ -ГАЗОВА УРЕДБА ??

    Живея в Пазарджик.Карам от скоро Пунто 1.1 54 к.с произ.1994г на 140000кмРаботи ми добре с бензин.Харчи по каталога. Карам я само в неделя на екскурзии.- оправдано ли е да мина на газ ?- Бутилката какво производство е ,колко литра, има ли място за багаж като се постави в багажника ?- Не изхавява ли двигатела газта ?- Колко струва ВСИЧКО с монтаж ?- Къде точно мога да те намеря ,....ако реша да слагам ?Благодаря ти за отговора предварително !!

    #2
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Пич, защо не пратиш на Qnisz лично съобщение, ами пускаш цяла тема тук?! Има си дори раздел за АГУ...Qnisz, може и да е заминал някъде и да не получиш скоро отговор, а ти тъй като питаш само него, никой няма да ти сподели колко са им излезнали техните Агу-та...
      1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

      Коментар


        #4
        Абсолютно си прав ...и аз точно това направих . Първо съобщение с този същия текст ,но като не ми отговори го ИЗБАРАХ и тук. ИЗВИНЕТЕ ме, ако не възразявате ! Аджамия момче съм . Смях ме е че с градския си пишем........

        Коментар


          #5
          Колко гори туй Пунто 1,1, че да го мъчиш и на газ, още повече като го караш само в неделя. Аз карам по 2500 километра на месец и съм на бензин, икономически при теб едва ли ще е изгодно. Аз при всички случаи съм на загуба с бензина, де, но при твойто каране е абсолютно излишно газифицирането.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            При мойто каране е ЛОГИЧНО да ми отговориш така. Благодаря ти ! Ще си остана на бензин . Гори ми 5 % на дълъг път.

            Коментар


              #7
              А на къси разстояния - 8%
              Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

              Коментар


                #8
                Пичове вече и на мен ми дойде нета *след тези гарамотевици (пряко попадение) беше изгоряла цялата мрежа*и мога да пиша вече.

                Коментар

                Working...
                X