Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко пари ще ми излезе газова уредба за бравата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко пари ще ми излезе газова уредба за бравата

    Незнам колко пари ще ми струва всичко затова питам горе-долу. Става въпрос за обикновенна газова уредба, но да е нова. Незнам тази кола каква е - пълна инжекция ли е, защото ако е така явно ще излезе скъпо. Типото ми беше моноинжекция и там газовата беше около 400 лева.

    #2
    Има много мнения по темата - разгледай ги. Повечето препоръчват газов инжекцион а не обикновенна газова. Прочети и прецени.
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #3
      kkp написа:
      Има много мнения по темата - разгледай ги. Повечето препоръчват газов инжекцион а не обикновенна газова. Прочети и прецени.
      Не мога да преценявам, защото нямам възможност да дам над 1000 лева за газов инжекцион, затова питам за обикновенна. Кажете горе-долу колко ще излезе да знам за какво става въпрос.

      Коментар


        #4
        горе долу ценибутилка 55-65лв -пурасонда 50-65лвгаз клапан- 25-30лвизпарител от 60 до 200-зависи какво искаш и каква маркаемулатор на инжектори+ламбда емулатор+автоматичен/ръчeн превключвател (т.е. 3в1:D) 60лвплочка 20-35лвтръби 30-50лвмаркучи,скобички,болчета 10-15лв"кихалка" 5-10лв

        Коментар


          #5
          Питах на едно място и ми казаха че ще ми излезе около 550 лева защото е пълен инжекцион, за моноинжекция казаха че е 450. Само се притеснявам дали няма да имам проблеми после с тази уредба заради тази пълна инжекция. Чул съм че нещо (не помня точно какво беше) гърми и не е добре да се слага обикновенна газова на такава кола. Преди с Типото нямах проблеми, но то беше моноинжекция.

          Коментар


            #6
            разлика 100лв за 1 емулатор за дюзи ,плочката да е по скъпа от на моното с 10лв не повече

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              разлика 100лв за 1 емулатор за дюзи ,плочката да е по скъпа от на моното с 10лв не повече
              Еми незнам, така ми казаха. Аз естествено ще питам и на други места преди да слагам. То като гледам как се очертава няма да е много скоро - сигурно след няколко месеца, защото сега имам доста други разходи.

              Коментар


                #8
                Колега помисли за газов инжекцион, защото с обикновената ще береш само ядове. Изчакай малко и събери още 500лв. към тези 550лв. за обикновената газова уредба и ще караш спокойно. Друг вариант е да се огледаш за газов инжекцион втора употреба.
                BRAVA 1,4 12V
                Nissan Navara

                Коментар


                  #9
                  каквото и да сложи все ще си бере ядове

                  Коментар


                    #10
                    Питай на ЛС колегата Янис, той ще ти каже какво ти требе.Аз откога съм зе заканил на една газова, ама пусти разходи...
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      sachma написа:
                      Аз откога съм зе заканил на една газова, ама пусти разходи...
                      Ти сложи газовата и после ще имаш пари за всичко!
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #12
                        Да знам аз, ама ей го на-смених съединител, водна помпа, втулка на рейката, сега трябва шлайфче на главата че попрегря малко...бе се пари
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          И аз те съветвам да питаш Янко на лично, може би към това което казва pugsy да се добави и един ламбда контрол и си готов.Колегата е с капа 2.0 20V с газова tatarini поставена в италия с ламбда контрол AEB и всичко е 6.
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            Колега, ако изпускателните колектори са ти "пластмасови" не знам колко добра идея е обикновена газова. Много често взех да чувам гърмежи покрай мене най-вече от таксита
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              те повечето таксита са на аренда към някой и със сигурност шофера няма да даде 70лв за свещи,пък камоли 2 пъти повече за кабели

                              Коментар

                              Working...
                              X