Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обикновена газова уредба на 1.8 16V 113 коня-възможно или не

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Tака е, но като си сложиш нова газова, очакваш всичко да ти е наред, нали? Хайде, моята така си дойде - аз претенции нямам - ще дам още пари, да се оправи, ами той?
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #32
      Мчи кво му пречи сам да си го оправи?Работа за 10 мин с 10мм гаечно ключе или гедоре :D
      Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
      София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

      Коментар


        #33
        Аз на моята Ланча Дедра ’95, 1,6, 90 коня, пълна инжекция, 159В9.000, и сложих нормална газова Волтран(турска) с 40 литра бутилка, автоматично ключе газ-бензин за 380 лева с една година гаранция.От 25 август, когато я сложих газовата, съм навъртял над 4 000 километра, колата си върви като пушка, вдига си 180-185 км/ч на газ, гори ми между 8,5-9 извънградско със средно 130 км/ч до 10,5-11,5 градско с нонстоп включен климатроник.Много съм доволен от пичовете, на Уното (1.0 файър моноинжекция) преди 2 години време ми монтираха пак такава Волтран и то върви като щуро, много по-добре от бензин, и гори 7 л. газ градско.Момчетата дават добри цени - 330 лв. за карбуратор и моноинжекция и 380 за пълна инжекция, в цената влиза и газовата бутилка колкото си искаш, ако има място и 80л. ще ти сложат.Имат и Ловато(460 лв. за моя мотор), но самите майстори вече не препоръчват Ловатото, били сръбско производство и доста дефектирали.Симулатори на ламбди, сонди и всякакви такива не са ми слагали, за 4000 км от слагането на газовата Дедрата май понатрупа грешки, не бачкаше идеално на бензин, откачих клемата на акумулатора вчера през нощта и днес тръгна като нова.Уното на всеки два-три месеца или 4-5000 км, като почне да работи нестабилно на бензин, му прилагам същото лечение и нямам проблеми.София Газ комерс се казват момчетата, зад театър София се намират.
        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

        Коментар


          #34
          Всичко това е много хубаво, обаче на браво/брава/мареа тоя номер с откачането на клеймата не действа. При натрупване на грешки изхода е смао един - оторизиран сервиз със софтуер за съответния мотор и 20-25 лв назад. Аз си монтирах газовата преди 2-3 дни, симултор не съм слагал, обаче се замислям да сложа едно симулаторче на инжекторите, за да нямам тези главоболия.

          Коментар


            #35
            gazowo na brawa 1,8 16v

            От няколко седмици съм на газ, със обикновенна уредба съм (BRC), автоматичен ключ, без емолатор. Работи перфектно.12/100-градско и 8/100 извън градско.Уредбата си я слагах аз понеже това ми е работата.За мераклии, уредбата + монтажа струва 480лв.
            браваааааааааа 1.8i

            Коментар


              #36
              кажи цена за уредбата с емулатор, но с обикновен ключ?Някакви защити други слагал ли си? - клапи и т.н.
              Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

              Коментар


                #37
                А, извинявай! И къде можем да се видим или някакъв телефон?
                Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                Коментар


                  #38
                  Охоо! Добрич - това май променя нещата - малко си ми далечко
                  Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                  Коментар


                    #39
                    angelmilev написа:
                    кажи цена за уредбата с емулатор, но с обикновен ключ?Някакви защити други слагал ли си? - клапи и т.н.
                    Цената е с 50-60лв. повече, но не ти трябва друго, освен може би една клапа върху котията на филтъра та да я разтовари малко при евентоално кихане. При 1.8 трудно гърми защото няма никакви кабели от бобината до свеща(където обикновенно е проблема) ако си купиш хубави свещи гарантирам 99,99999999% ,че няма да гръмне. Също така голяма вероятност да гръмне има докато палиш колата, затова препоръчвам автоматичен ключ.0888 581066-Димчо
                    браваааааааааа 1.8i

                    Коментар


                      #40
                      Ама в крайна сметка от Добрич ли си? Защото 400 км са си това...
                      Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                      Коментар


                        #41
                        angelmilev написа:
                        Ама в крайна сметка от Добрич ли си? Защото 400 км са си това...
                        Да от Добрич.
                        браваааааааааа 1.8i

                        Коментар


                          #42
                          колега незнам дали ще съм ти от полза но преди три месеца сложих обикновена газова на бравото 1,6 16вентила пълен инжекцион засега нямам никакви проблеми много сам доволен, сложиха ми я в пловдив преди това обиколих целия град но един приятел ме заведе на гребната и там при един пич я сложихме. до преди това се бях отчаял всеки майстор казваше че това онова трябва да се изреже но тоя без да реже нищо я направи не се вижда въобще че има газова скри ми шапката. много сам доволен върви супер пък и аз бая е натискам

                          Коментар


                            #43
                            Благодаря колега!Телефон имаш ли на майстора?Пловдив ми е удобен за такава операция
                            Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                            Коментар


                              #44
                              А извинявай - колко ти излезе и с какви параметри е (има ли ламбда контрол, емулатор и т.н.)?
                              Bravo 1.8 GT - ама много върви това чудо!

                              Коментар


                                #45
                                ами за 550 лв.

                                Аз имам БРАВА 1.8 1995г. Сложиха ми обикновенна газова уредба за 550 лв с емулатор.От бургас съм.Монтираха ми е зад стадион Нефтохимик при Станимир.Доволен съм(кадърно изпълнение).Много хора е видяха защото невярваха че може и т.н.изминал съм 6500 км.Извънградско пада 8,5-9 л. на 100градско 13,8 лятото и зимата 15.3Много съм доволен,ускорява нормално за газ.Обаче разхода незнам.
                                www.avi7.hit.bg
                                Видеонаблюдение и системи за сигурност

                                Коментар

                                Working...
                                X