Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

газово устройство

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    газово устройство

    Колко струва газово устройство и има ли смисъл от него,т.е. намаля ли се разхода,или не и добре ли върви колата.Става въпрос за Брава 1,6,103к.с.Чувал съм,че при пълен инжекцион газовото не е добър вариант.

    #2
    Сравни цената на бензина с тази на газта и сам ще си отговориш на въпроса. Доколкото съм чувал вече има газови уредби (АГУ-автомобилна газова уредба, а не газово устройство) за пълен инжекцион, за по 1000-1200лв. По мои криви сметки до година, година и половина уредбата ти ще се изплати от икономиите, които ще реализираш при разликата в цената на двете горива.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Сравни цената на бензина с тази на газта и сам ще си отговориш на въпроса. Доколкото съм чувал вече има газови уредби (АГУ-автомобилна газова уредба, а не газово устройство) за пълен инжекцион, за по 1000-1200лв. По мои криви сметки до година, година и половина уредбата ти ще се изплати от икономиите, които ще реализираш при разликата в цената на двете горива.
      Точно , като гледам в момента май най си заслужава бензинова кола на газ,че като гледам нафтата къде е
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Re: газово устройство

        vichev77 написа:
        Колко струва газово устройство и има ли смисъл от него,т.е. намаля ли се разхода,или не и добре ли върви колата.Става въпрос за Брава 1,6,103к.с.Чувал съм,че при пълен инжекцион газовото не е добър вариант.
        Пич, има цял раздел за газови уредби! Попрочети там или там си задай въпроса!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Re: газово устройство

          kiro_of_the_day написа:
          vichev77 написа:
          Колко струва газово устройство и има ли смисъл от него,т.е. намаля ли се разхода,или не и добре ли върви колата.Става въпрос за Брава 1,6,103к.с.Чувал съм,че при пълен инжекцион газовото не е добър вариант.
          Пич, има цял раздел за газови уредби! Попрочети там или там си задай въпроса!
          Извинявам се,че се повтарям,не съм го видял този раздел.Ще го потърся,но не съм ти "ПИЧ".

          Коментар


            #6
            Re: газово устройство

            vichev77 написа:
            kiro_of_the_day написа:
            vichev77 написа:
            Колко струва газово устройство и има ли смисъл от него,т.е. намаля ли се разхода,или не и добре ли върви колата.Става въпрос за Брава 1,6,103к.с.Чувал съм,че при пълен инжекцион газовото не е добър вариант.
            Пич, има цял раздел за газови уредби! Попрочети там или там си задай въпроса!
            Извинявам се,че се повтарям,не съм го видял този раздел.Ще го потърся,но не съм ти "ПИЧ".
            Като не си пич, какво си!? Бая думички ми идват на ум... Не тръгвай с рогата колега, този форум може да ти е доста полезен и да намериш доста приятели в него. В онзи раздел дори мисля, че имаше пускани теми за това кои са добрите газаджии в Бургас. С най добри намерения и Поздрави!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Недейте с нарицателните! За мен също подобни обръщения не са израз на добър вкус.
              Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

              Коментар

              Working...
              X