Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да елиминирам автоматичния ключ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да елиминирам автоматичния ключ?

    май се развалив гаранция е, обаче в друг градкак да направя колата да пали направо на газ, докато ми го сменятв ключа влизат 5 кабелаима 1 "+" и 2 "-"сигурно трябва да ги вържа направо някакси, пробвах но не стана нищоколата си работи на бензин
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Много лесно като свържеш + и синята жица и ще започне да пали направо на газ. НО НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ДЪРЖИШ КОЛАТА НА КОНТАКТ ЧЕ ПУСКА НЕПРЕКЪСНАТО ГАЗ!!!

    Коментар


      #3
      май пробвах, но не станаот какво друго може да евчера 2-3 пъти ми изгаря бушона, където е вързан ключанакрая ключа изгасна, но бушона си е здрав
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Провери дали уредбата си няма самостоятелен бушон. Иначе да я поткараш само на газ свържи един кабел за *+* след контакния ключ за *+* за газ клапана без да откачаш инсталацията на газовата но преди това трябва да си изключил газовия ключ и ще палиш само на газ. НО ПАК НЕ ЗАБРАВЯЙ ТОВА ПО НАГОРЕ

        Коментар


          #5
          яснопак ще пробвамза друг бушон не съм гледал
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            станане очаквах да е точно този кабел, защото ги мерих с мултицет, но стана :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Правиш мост между белия кабел и синия(така май беше). Едното със сигурност ти е бял кабел а за другия опитваш докато цйкне клапана. На мен ми се случи така на път и нямах много бензин, та експериментирах и се получи. Сега винаги си държа едно кабелче, че знам ли каде ще упостея :D

              Коментар


                #8
                Правиш мост между белия кабел и синия(така май беше). Едното със сигурност ти е бял кабел а за другия опитваш докато цйкне клапана. На мен ми се случи така на път и нямах много бензин, та експериментирах и се получи. Сега винаги си държа едно кабелче, че знам ли каде ще упостея :D

                Коментар

                Working...
                X