Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква газова уредба в Бургас?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква газова уредба в Бургас?

    След последното зареждане на бензиностанцията окончателно реших да сложа газово на Типо 1.6 моно.Дори и с моето каране ще я избия за година.Проблема е,че в Бургас не знам нито съм чувал за читави майстори за продажбата и монтажа на уредбата....Може ли някой да ми препоръча такива?Както и цената на газовото,с ламбда емулатор и евентуално съвет да слагам ли аванс процесор....с колко ще се оскъпи?На приятел не му сложиха емулатор и когато започна да дава проблеми просто му окъсиха две крачета на компа,така при всяко палене се рестартира и не задържа грешки...това вариант за спестяване на емулатора ли е? На мен ми се вижда малко грубо....Споделете впечатления за оптимално газово за моя двигател и къде да го получа от разбиращи майстори в Бургас.....финансите ми са до 500лв.....Благодаря!
    Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

    #2
    аз моята я слагах при Весконамира се веднага след магазина на Опелна един платен паркингцена не мога да ти кажа, но човека работи добревече 9 месеца и към 10 000 км - никакви проблеми
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      моето газово го слагах февруари 2007 г. много съм доволен. отначало гаснеше на ниски обороти, но това докато се "намести" - след 1000 км. - никакви проблеми за сега. минал съм може би 4000 км. разход 7 на сто на колата от подписа. слагах го .... тръгваш от КАТ по маршрута на автобусна линия 12. минаваш светофара на Хемус. след спирката на 12-ката има 4-5 магазина за авточасти. след тях и преди "Тих труд" има една невзрачна пресечка. пускаш се по нея и след 50 м. в дясно се намират кабинетите по практика на СПТУ по автотранспорт. питаш за Атанас - около 45-50 г. е с мустаци. преподавател е по практика и се занимава с газови. моето излезе 410 лв. с празна бутилка - какво е слагал / скаран съм с техниката / - емулатори, ламбда контроли - не знам но съм много доволен. с изпарител БРЦ съм, българска бутилка - 27 л., сложи ми и автоматичен превключвател - стана бързо - оставих колата в 9 сутринта и я взех в 2 следобед. първо иди да се уговориш!!! може да не стане същия ден, щото това го прави между другото / помагат му учениците - в час по трудово обучение /има и на друго място - първо там отидах - срещу бензиностанция Опет в Комлука - има един център за гуми зад него. ама там ми искаха 450 лв. и още 30 за автоматичен превключвател...... откакто съм на газ се видях с пари в джоба п.п. - цената 410 лв. беше като за мен, щото газаджията е приятел на свако ми. не се учудвай ако за теб е друга.... пък може и по-ниска да е - пазарна икономика Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Точно там при този учител в авото ми препоръчаха и отдругаде....май ще е там....Благодаря!
        Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

        Коментар

        Working...
        X