Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си ламбда контрол

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купих си ламбда контрол

    Купих си ламбда контрол GASTEC FP30 нов 120лв доста прилично изпълнение и прост за монтаж и настройка . Тия дни ше си го монтирам :D

    #2
    Откъде си го купи?Щото аз знам, че е към 200 и малко нагоре...
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Пробвай на Skype qnis30 човека е доста разбран има и други изгодни оферти. Да не ме разберете погрешно, не му правя реклама просто аз останах крайно доволен от обслужването и допълнителната информация която получих относно монтажа и настройката на системата. :D

      Коментар


        #4
        sstanchev написа:
        Пробвай на Skype qnis30 човека е доста разбран има и други изгодни оферти. Да не ме разберете погрешно, не му правя реклама просто аз останах крайно доволен от обслужването и допълнителната информация която получих относно монтажа и настройката на системата. :D
        Дай малко повече инфо. За каква кола става въпрос? Има ли къде да се прочете повече по въпроса?
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #5
          Ето го и qnis30 да дам молко информация за неговата ламбда контрол система и ако някой се интересува с удоволствие ще отговоря на всички колеги. Сьжалявам но не мога да прекача pdf фаел и някой ако се интересува мога да го пратя на мейла.

          Коментар


            #6
            Колега прати каквито се сетиш полезни неща на zgabrovski@mail.bg аз ще ги кача направо в download секцията на сайта.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              zgabrovski написа:
              Колега прати каквито се сетиш полезни неща на zgabrovski@mail.bg аз ще ги кача направо в download секцията на сайта.
              Само за Фиат ли искате че иначе ще ми трябват поне 20гига.

              Коментар


                #8
                20 гига... направо ме уби.. по добре подбери по важното на едно ЦД и дай да се видиме някъде да ми го дадеш.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  20 гига... направо ме уби.. по добре подбери по важното на едно ЦД и дай да се видиме някъде да ми го дадеш.
                  Колега сьбрах доста неще, налй с това си вадя хляба. А аз несьм от София и незнам как ще стане, мога да го направя в ГИМЕИЛ на ГУГАЛА но трябва да стане с един имейл че иначе ме режат и извесно време немога да качвам нищо.

                  Коментар


                    #10
                    Колега zgabrovski ,ти сложи ли ТАР на твоята инжекция или само на конвенционалната?Ако не се лъжа моделът беше производство на Джетро?Към колегата qnisZ:Колко би струвал за моята брава ТАР на А.Е.В. , има ли нещо сложно при монтажа и трябва ли да се програмира това чудо?
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #11
                      Имам само на конвенционалната.А колкото за информацията: тия 20 гига определено са си много. Ако не ти е проблем дай списък с наличните неща и да преценим кое си струва да се качи на сайта.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        zgabrovski написа:
                        Имам само на конвенционалната.А колкото за информацията: тия 20 гига определено са си много. Ако не ти е проблем дай списък с наличните неща и да преценим кое си струва да се качи на сайта.
                        Колега аз съм купувал 75% от информацията и мога да предоставя само час от нея която е информативна *като коя кола от какъв ТАП се нуждае и някой схеми на ламбда контрол за ФИАТ*

                        Коментар


                          #13
                          Което ти прецениш!
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #14
                            zgabrovski написа:
                            Което ти прецениш!
                            ОК чакай на имейла. Ще направя селекция и ще ги пратя.

                            Коментар


                              #15
                              zgabrovski написа:
                              Което ти прецениш!
                              Измисли някакъв друг начин още са ме отрязали от последния път. Файла е 76мб. рар.

                              Коментар

                              Working...
                              X