Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Темпра1.6 моно ,,ашладисана с АГУ"ама....мноо арчи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    batio написа:
    Демонтирах моята и ооооо......ужас тя е 38мм. ,нестига големината ами изработката е (като в час по трудово). Започнах да търся плочка и намерих от представител на Ловато,като изработката е много кадърна ,но е пак 38мм.Монтирана е вече и колата е динамична,мощноста е доста по-добра за разхода ще докладвам след някой друг ден.ПП .Между другото приятел ми намери 35мм.плочка на BRC ще я получа след празниците и я тестваме ако резултатите са зле
    Значи сам си тръгнал по метода проба/грешка!А в един по горен твой пост го отричаше този метод!
    OVB X18XE1 седан+ГИ

    Коментар


      #32
      Колега следя темата и чакам да кажеш как е разхода и ако си го свалил на нормалното само с плочка ли е станал номера ,поздрави и весели празници
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #33
        ivan_pop написа:
        batio написа:
        Демонтирах моята и ооооо......ужас тя е 38мм. ,нестига големината ами изработката е (като в час по трудово). Започнах да търся плочка и намерих от представител на Ловато,като изработката е много кадърна ,но е пак 38мм.Монтирана е вече и колата е динамична,мощноста е доста по-добра за разхода ще докладвам след някой друг ден.ПП .Между другото приятел ми намери 35мм.плочка на BRC ще я получа след празниците и я тестваме ако резултатите са зле
        Значи сам си тръгнал по метода проба/грешка!А в един по горен твой пост го отричаше този метод!
        Този метод се нарича направи си сам .Така или иначе аз си плащам за частите и няма нужда ,,МАЙСТОРИТЕ’’да трупат опит на мой гръб.Имам в предвит , че когато отидеш на сервиз очакваш решения, а не предположения или поне аз така мисля.Весели празници :D

        Коментар


          #34
          Значи след смяната на плочката резултата е следния-9.6 извън и 13 грацко.Почти същия разход,но много добра динамика с тази плочка 38 мм.Следователно минаваме на 35мм. плочка която вече пристигна и ще бъде монтирана при първа възможност.П.П.Бихте ли препоръчали марка кабели за свщи от които сте доволни?

          Коментар


            #35
            Champion Beru Tesla
            Fiat Bravo 1.6 16v 103hp-Forever in my heart - Ex
            Fiat Marea 1.9TD 75hp-Family Combi Now

            Коментар


              #36
              Bravo_16v_103hp написа:
              Champion Beru Tesla
              Моите свещи са BERU ,доволен съм от тях .Мога да пробам и кабелите.

              Коментар


                #37
                Значи монтирах плочка35мм.наBRC която ми изпратиха и резултата е следния-настройката на газта се прави по трудно,колата е по- динамична и откликва бързо .Пали много добре и работи добре в ниските ,а във високите е много добре(спокойно разви 135км. в час).Разход-( Карлово-София)средна скорост 45км./ч.в сняг и поледица 10 /100. Има надежда ,че разхода ще бъде поносим в нормални условия,а ще трябва и газ анализатор . За сега толкова :D

                Коментар

                Working...
                X