Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

монтаж на газова уредба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    монтаж на газова уредба

    Здравейте на всички искам даси сложа газова уредба на фият мултипла 1.6 16v.Та могали да попитам дали мога даси сложа обикновено газово инжиксионото е непосилно замен или някое 2 употреба благодаря предварително

    #2
    За можене може, ама ще ти прави много проблеми.Трябва да смениш и колекторите, понеже са пластмасови и може да станат на сол от кофти смес. Отделно, компютъра постоянно ще ти бърка вървежа на бензин и става мазало...Вземи си някакъв инжекцион на изплащане, цените до колкото знам не са чак толкова космически.Може и на втора употреба да заложиш, но вероятността за постепенна подмяна на повечето части с нови е голяма.Отделно, доста бързо ще си избиеш парите от разликата в цената на горивата.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      А колко е едно ново газово ижиксионо тук в карнобат ми искат 750лв.

      Коментар


        #4
        С монтажа горе-долу толкова, но всичко зависи от компонентите.За едни 10 000 км ще избиеш цената на инжекциона.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Благодаря патувам често до Франция затова искам газ

          Коментар


            #6
            lavinata3 написа:
            Благодаря патувам често до Франция затова искам газ
            Щом пАтуваш,често до Франция,задължително,ще ти трябва едно "ижиксионо" :D .Ижиксионо задълже ти трябва,щото ако си с обикновена газова и ти гръмне,някъде между Италия и Франция спестените пари,ще трябва да ги дадеш за репатрак-даже може и да не ти стигнат.Все пак,аз не видях за каква кола става въпрос.Мога да те упътя къде в Бургас слагат по евтино "ижиксионо", и вече в зависимост от модела и цената ти си избираш.
            EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

            Коментар

            Working...
            X