Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филтър газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Филтър газов инжекцион

    Здравейте колеги,имам Фиат Брава 1,6 16V с газов инжекцион и имам питане за този филтър и посоката му на слагане,със стрелката към изпарителя ли се слага или обратно и какъв е ефекта ако сле сложи на обратно
    Прикачени файлове

    #2
    Стрелката ти показва посоката на движение на газта, от изпаритеря към рейката.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      И обратно да го сложиш пак няма да имаш проблеми, повечето такива филтри са ..... минали са покрай филтри.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        ми да при мене наистина няма разлика слагах го и в двете посоки все едно и също,благодаря все пак за разяснението

        Коментар


          #5
          Ако се обърне обратно,се запушва по-бързо.
          OVB X18XE1 седан+ГИ

          Коментар


            #6
            По принцип този филтър е да събира маслото от газа и някой твърди частици. Той ако го чака да се запуши все едно кара без филтър. Емо не си прав има доста качествени филтри на нашия пазар стига да може да ги различиш но и цената не е 7/8лв.

            Коментар


              #7
              Казах повечето, не всички.А ти колко хора знаеш дето дават 30+ лв. за истински филтър ?Процентно са ...... ами .... като едно малцинство са Между другото и скъпите не спират маслото от метановите компресори да попада в рейката, но това е друга тема за разговор.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Филтъра спира по-едрите твърди частици.Маслото като е изпарено си преминава.Производителите на филтри не са имали в предвид,че нашите газстанции няма да си поддържат оборудването.
                OVB X18XE1 седан+ГИ

                Коментар

                Working...
                X