Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава-гасне в движение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава-гасне в движение

    Здравейте.Имам брава 1.6 с газ. От две седмици ми прави следния номер и на газ и на бензин. В движение при подаване на газ оборотите падат и колата гасне. При спиране на светофар и изключване от скорост пак гасне. От време на време се оправя и си е нормално. Преди две седмици, когато започна да го прави реших да и смена свещите. Десет дни си работеше нормално и после пак започна. През това време започна да загрява повече и термостата на светофар не отваря и парното започва да духа студено(може да е съвпадение и термостата да сдаде багажа). Реших да попитам тук преди да отида на диагностика. Не знам дали пак стъковия мотор не се развали или е нещо друго.Не ми го ражда главата. Мерси, ако някой се включи.ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Ами направи най-простото,почисти стъпковия мотор,почисти дросела провери маркучите дали не са спукани и да смуче въздух
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      Тези двигатели са така. Няма отърване. Сменях и стъпков мотор, правих няколко пъти диагностика, дроселът чист... Всичко си е наред, а гасне. Като омагьосана. Иска повече обороти и това е.
      Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
      Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

      Коментар

      Working...
      X