Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газова уредба за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газова уредба за Брава

    Здравейте!Отскоро съм собственик на Фиат Брава 1.6 103 к.с. 98г.Каква газова ще ми препоръчате?И също така да ми препоръчате сервиз/майстор в Пловдив.Уф...пиша от таблет и пръстите ми са дебели...моля модератор да ми премести темата в правилния раздел.ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Ако въздушните колектори отгоре са ти метални можеш да сложиш и обикновенна газова. Ако са пластмасови ти трябва инжекцион.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      M5kov написа:
      Ако въздушните колектори отгоре са ти метални можеш да сложиш и обикновенна газова. Ако са пластмасови ти трябва инжекцион.
      Е тва и аз го знам ве, братле!Ама каква газова - марка, сервиз...майстор да препоръчаш, както разбра съм от Пловдив?Никой ли няма да помогне с компетентно мнение ?!Навън всяка 3-та кола е Браво/а/, но никой не пише?!

      Коментар


        #4
        Като го знаеш, кажи какви са пък тогава очаквай препоръки :}Нещо бюджет, ала-бала?Направи си една разходка до Септември, търси Яни (Qniz му е прякора във форума), той слага уредби всякакви.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          C00lb0x написа:
          M5kov написа:
          Ако въздушните колектори отгоре са ти метални можеш да сложиш и обикновенна газова. Ако са пластмасови ти трябва инжекцион.
          Е тва и аз го знам ве, братле!Ама каква газова - марка, сервиз...майстор да препоръчаш, както разбра съм от Пловдив?Никой ли няма да помогне с компетентно мнение ?!Навън всяка 3-та кола е Браво/а/, но никой не пише?!
          Аз ти препоръчвам възможно най - евтиното газово, само че с бутилка на резервната гума, че те и без това нямат багажник. http://prodavalnik.com/gazovi-uredbi...zing-i37004875Само че е добре да кажеш бюджета, защото могат да ти препоръчат PRINS или VIALE

          Коментар


            #6
            shtilio написа:
            Аз ти препоръчвам възможно най - евтиното газово, само че с бутилка на резервната гума, че те и без това нямат багажник. http://prodavalnik.com/gazovi-uredbi...zing-i37004875Само че е добре да кажеш бюджета, защото могат да ти препоръчат PRINS или VIALE
            Има някаква уловка в тази обява!Да ми продаде някой газова с монтаж го разбирам да си закарам колата при човека на бензин и да си я взема работеща на газ!При обявената цена ако това е нова газова,означава че този ми дава поне 200лв. ей така(ако е карбуратор колата)!
            OVB X18XE1 седан+ГИ

            Коментар


              #7
              Не го познавам лично човека, направи ми впечатление, за евтината цена. Затова съм го пуснал на колегата. Нищо не пречи да му се обади да се уточнят за какво става въпрос. Предполагам има и куп други места където слагат газови уредби в Пловдив, в Ямбол има във всеки квартал по 2-3 сервиза.Някой просто дават цена с монтаж без бутилката, там е уловката вероятно. Не е толкова невероятно за около 300-350 лв можеш да си сложиш турска уредба, аз на такава кола не бих сложил и по- скъпа, евентуално само изпарител италиански.

              Коментар


                #8
                Няма уловка, просто не чете никой внимателно. В обявата не пише какво включва и пише цена ОТ 280 лева без да се уточнява за какво става дума. То затова и е написано така, за да може човек да се обади
                Play Golf ,but not drive golf!!!
                Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                Коментар

                Working...
                X