Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за ГИ изпарител и дюзи?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за ГИ изпарител и дюзи?

    Колеги,Пунтото започна да работи много зле..Принципно е с комп BSM Бардолини,дюзи Рейл 2 ома и изпарител БРЦ."майсторите" ми казаха,че съм за нов изпарител,че този не си заслужавало да се сменят мембрани и т.н.Ето това ми е изпарителя,ако можете да ми кажете точния модел да търся мембрани и сам да си ги сменя? Ако не дайте идеи за нов,по-бюджетен :D Казаха ми и че дюзите са заминали..Ориентирах се към OMVL Рейка REG FAST Италиянски били,кажете си мнението..? Ще трябва ли някакво напасване или са Plug & Play :D :D В продавалника ми се мерна някаква обява за кабел към компа + софт за някакви 20тина лева някаде,решил съм да си го взема и да си правя настройките сам...

    #2
    Рейката става.Сега ако избереш и читав изпарител или нови мембрани на тоз
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Изпаритела от снимката е Платинка,не е БРЦ!
      OVB X18XE1 седан+ГИ

      Коментар


        #4
        ivan_pop написа:
        Изпаритела от снимката е Платинка,не е БРЦ!
        И аз тъкмо се загледах.. :D Значи си е за коша..

        Коментар


          #5
          ...Така от Колега от форума взех нова рейка,но при моята старата има някакъв датчик:а на новата няма..Сложих я и без него колата си върви..Дали ще ми прави проблеми?

          Коментар


            #6
            На датчика имаше ли кабел? Просто я монтира без да настройвате уредбата ли???
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              Да.Да :D Върви много добре даже мисля да не я бутам..

              Коментар


                #8
                Добре, добре, недей, недей, след месец обаче да не пуснеш тема - трудно пали на бензин ? :D
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  Добре, добре, недей, недей, след месец обаче да не пуснеш тема - трудно пали на бензин ? :D
                  Защо?

                  Коментар

                  Working...
                  X