Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кабел да прекъсна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой кабел да прекъсна

    Здравейте колеги колата е Браво 1.6,може ли някой да ми каже кой кабел да прекъсна за да не ми свети дюзата на таблото като карам на газ.

    #2
    Защо просто не изкараш лампичката, от таблото. Или да потърсиш вариант за емулатор, примерно.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      #3
      Не знам колега,просто мисля че трябва да има такъв кабел,иначе махнал съм дюзите и резервоара.

      Коментар


        #4
        ами макар че си махнал дюзите механично точно емулатора имитира тяхната работа за да не свети ламбата.
        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


          #5
          Щом си стигнал до там, свали таблото, изкарай лампичката и не се занимавай с кабела.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            #6
            Значи тия експерименти които съм правил аз са да изключвам една или две дюзи докато работи двигателя. Няма светване на лампа "дюза" . Предполагам че тя светва защото не работи бензиновата помпа, и няма налягане в рейката. Би трябвало там да има някакъв датчик, който сработва от налягането. Ако е контакт някакъв, то много лесно може да се излъже компютъра, че всичко е наред.
            FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
            FIAT Punto sx 75 '94

            Коментар


              #7
              Компа си търси дюзите,спретни някакъв емулатор
              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

              Коментар


                #8
                кола

                Сложи емулатор не е скъп Иначе и да махнеш крушката след време прави проблем с вървенето
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  Най си е добре емулаторчето, гледам са по 20-на 30лв, ама знаеш, че няма да имаш ядове после.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    #10
                    Не знам на моя комп що не светва нищо ? И какво толкова има в тоя емулатор някакви товарни резистори ли ?
                    FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                    FIAT Punto sx 75 '94

                    Коментар


                      #11
                      4 товарни ,4 релета и реле за време,имаше и схеми с 1 съпротивление.Щом не ти светва нищо значи имаш емулатор,и на 1аф и 49ф компа си търси дюзите
                      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                      Коментар


                        #12
                        Ще махна лампичката и няма да се занимавам,доколкото до емулатора четири години я карам без и няма нито разлика във вървенето нито проблеми някакви с газта.

                        Коментар


                          #13
                          kal0yanch40 написа:
                          Най си е добре емулаторчето, гледам са по 20-на 30лв, ама знаеш, че няма да имаш ядове после.
                          И за чий му е емулатор на човека, като той е изтръгнал половината бензинов инжекцион заедно с резервоара?!? Просто ще изкорми и лампата и готово.
                          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                          Коментар


                            #14
                            Tempras написа:
                            kal0yanch40 написа:
                            Най си е добре емулаторчето, гледам са по 20-на 30лв, ама знаеш, че няма да имаш ядове после.
                            И за чий му е емулатор на човека, като той е изтръгнал половината бензинов инжекцион заедно с резервоара?!? Просто ще изкорми и лампата и готово.
                            Той ги е изтръгнал, ама нали компютъра, макар и елементарен, продължава да работи и да отчита
                            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                            Коментар

                            Working...
                            X