Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светна лампата на маслото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светна лампата на маслото

    Здравейте, колата е брава 1.4 12в. Маслото е на 6к км, на максимума е на щеката. Колата е на баща ми. Вчера е карал и на ниски обороти му светнала лампата на масло. Спрял, изчакал, погледнал маслото - на максимума си било, запалил и пак тръгнал. На ниски обороти пак светвала лампата, а на високи не... Прибра се и повече не е пипана колата. На какво може да се дължи това? Маслото е тотал 10-40. 1 авер каза, че при него се получило така, защото маслото му "утъняло", а друг каза че може да са заминали лагери...

    #2
    Не разбрах за кои лагери говориш,може и помпата да е дала фира,може и датчика,а може и маслото да ви е в повече при мен на старото ми 1.4 без да искам се оплеснах и му сипах 300гр от горе и ми се получи същото.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      на мене на бензиновото ми пунто го правеше това,и се дьлжеше на запушена цедка на маслената помпа.свалих картера,изчистих всичката нагар по картера,помпата,коляновия вал и около него с кореселин и всичко се оправи
      Panda 141 zastava yugo 45 punto 176 1.1 6 speed punto 188 1.2 punto 188 1.9 ds Panda 169 1.1grande punto

      Коментар


        #4
        Teзи дни ще гледаме колата и ще пиша от какво е

        Коментар

        Working...
        X