Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Делко fiat uno

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Делко fiat uno

    Здравейте имам едно много запазено Fiat uno 1.1 fire карбуратор,на което му се разспадна центробежният регулатор на делкото и то стана на парчета.Търсих по морги но не мога да намеря.Та въпроса ми е дали може да се приспособи делко от друга кола.

    #2
    Re: Делко fiat uno

    icsson написа:
    Здравейте имам едно много запазено Fiat uno 1.1 fire карбуратор,на което му се разспадна центробежният регулатор на делкото и то стана на парчета.Търсих по морги но не мога да намеря.Та въпроса ми е дали може да се приспособи делко от друга кола.
    Ъъъъъъъъъъъ Как FIRE ?Пък с делко ? Следователно не е FIRE a e карборатор ... FIRE= Fully Integrate Robotic Engine ... Карборатора мисля че се храни с механична помпа и спрямо оборотите помпата подава гориво към карбото. Докато FIRE има компютър които подава искра спрямо оборотите на коляновия вал посредством индуктивен датчик и от там пак подава и пулсации на бензиновия инжектор и спрямо тях пръска повече или по малко гориво ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      The FIRE was originally acarburetor engine, andlater progressed to a singlepoint injection (SPI) tomultipoint injection (MPI)

      Коментар


        #4
        dzola написа:
        The FIRE was originally acarburetor engine, andlater progressed to a singlepoint injection (SPI) tomultipoint injection (MPI)
        Е хубу като е Карбуратор както е писано какво му е Напълно итегрирания роботизиран двигател ? Че да е Fully Integrate Robotic Engine ... като всичко му е механично ?
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          Роботизирано му е производството колега.

          Коментар


            #6
            raketata написа:
            Роботизирано му е производството колега.
            Да точно така! Не се пипа от човек по-време на производството. Аз преди 2 седмици продадох същото делко на друг колега от форума. Все още има,но са рядкост.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              Не знам какъв е фаер мотора, но ако е като на ритмо 1,1 става и от 1,3 и 1,5 ,също от застава 1,1 и със втулка и от лада
              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

              Коментар


                #8
                Делко Фиат Уно

                Имам едно делко от Фиат Уно,999куб.см,карбуратор. Съпротивлението на генератора за магнитни импулси е извън посочените в Haynesa-а граници,но въпреки това си работеше. На корпуса на делкото има следните надписи:SE101A - 6M, 829R1 - 829P1. Уното отдавна е бракувано и се продава на части. Имам и още едно,което е в параметри,но вече го обещах на колега от Свиленград. И двете са без комутатор. Мисля,че ще Ви свърши работа. Цена 20 лв.
                Любо Нешков

                Коментар

                Working...
                X