Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индикатор за впръскване на гориво свети.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Индикатор за впръскване на гориво свети.

    Здравейте колеги, от известно време ми светва датчикът за впръскване на гориво(поправете ме, ако не се казва така).Ситуацията, при която се включва е при движение на скорост, но без подаване на газ, бих казал без значение на оборотите. Не вънаги се случва, но доста често.Не пали и много добре сутрин, обикновено от 2-3-4 завъртане. Иначе няма никакви проблеми при движение, има мощност, няма вибрации.Ако някой има предложения какъв може да е проблемът, нека сподели.Колата е Мареа 1.6 бензин.

    #2
    Индикатора за впръскване на бензин се казва чек лампа , включва се при проблем с инжекционната или запалителна част на двигателя.Диагностиката най-добре показва какъв е проблема.

    Коментар


      #3
      Случайно да имаш и газ?
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Няма газ, никога не е слагана.

        Коментар


          #5
          vitoshabg написа:
          Няма газ, никога не е слагана.
          Гледам, че си ми съсед , обади ми се да ти закача колата на диагностиката да ти кажа каква и е болката .Иначе можем само да гадаем защо свети чек енджина0898400576 вечер след 19h
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            WhitePower написа:
            vitoshabg написа:
            Няма газ, никога не е слагана.
            Гледам, че си ми съсед , обади ми се да ти закача колата на диагностиката да ти кажа каква и е болката .Иначе можем само да гадаем защо свети чек енджина0898400576 вечер след 19h
            Колега, много благодаря!Иначе я карах днес на диагностика, не беше много убедителен майсторът, нещо токът към бубината не бил наред.

            Коментар


              #7
              vitoshabg написа:
              WhitePower написа:
              vitoshabg написа:
              Няма газ, никога не е слагана.
              Гледам, че си ми съсед , обади ми се да ти закача колата на диагностиката да ти кажа каква и е болката .Иначе можем само да гадаем защо свети чек енджина0898400576 вечер след 19h
              Колега, много благодаря!Иначе я карах днес на диагностика, не беше много убедителен майсторът, нещо токът към бубината не бил наред.
              щото и аз съм в Лозенец за това ти казах ,че си ми съсед аз съм на Димитър Димов
              Power Under Pressure

              Коментар


                #8
                кабелите как са

                Коментар


                  #9
                  Бобината е сменяна преди година и заедно с нея смених и кабелите.Би трябвало да са добре.

                  Коментар


                    #10
                    Още нямам ток и не мога да ти помогна
                    Power Under Pressure

                    Коментар

                    Working...
                    X