Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Браво 1.8 свети инжектора!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Браво 1.8 свети инжектора!!!

    Здравеите колеги,имам проблем с моето браво 1.8гт нямам агу колата седя към година без да я карам понеже бях малко извън бг и след това имах служебна тук..когато я купих чат пат ми спираше километража и пак тръгваше при което се е случвало да светка и инжектора.Преди няколко дена ми спря отново и сега не тругва а от снощи и инжектора свети.Чел сам че датчика може да се ебава.Благодаря предварително.

    #2
    да колега със същото браво съм и аз работеше и спираше километража и след като спря постоянно светеше чек-а почни от датчика при мен проблема беше в кабелите до датчика .
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Мерси сега ще се поровя,за датчика които е до скоростите ли става въпрос?

      Коментар


        #4
        Не е лошо , при условие че е седяла толкова време колата без да се кара, да си прегледаш куплунзите на всички датчици за лош контакт.

        Коментар


          #5
          Popov написа:
          Мерси сега ще се поровя,за датчика които е до скоростите ли става въпрос?
          да който е върху скоростната кутия
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            Popov написа:
            Мерси сега ще се поровя,за датчика които е до скоростите ли става въпрос?
            да който е върху скоростната кутия
            Що си мисля че от него няма да светне чека?
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              Ibiza написа:
              Popov написа:
              Мерси сега ще се поровя,за датчика които е до скоростите ли става въпрос?
              да който е върху скоростната кутия
              Що си мисля че от него няма да светне чека?
              аз пък ти казвам от личен опит като карах 1 година с развален километраж не спря да свети . оправих го и спря
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                #8
                Значи днес си поиграх доста и почистих доста от щипките с контактен спреи,чека загасна махнах минуса на акумолатора докато действах километража си тръгна и чека си изгасна и нямам проблем но да видим до кога.За колегата Банков искам да кажа че още преди тръгвам първия път за морето и карам си аз и кам нова загора както карам и километража пада и не бачка и след 10-15 километра чека светка и изгасна след 30,40 мин а километража тръгна след 1 ден.Дано е само това че ме наплашиха че нов бил скъпичак тоя датчик...Но друго имам да разрешавам нещо ми глъхне в ниските и примерно като сам на 3-та и държи 2000 оборота и забива носа дави се все едно пък сам сменил масла филтри всичко сам горивен не сам и мисля че може да е от дросела видях свещи кабели,някои да има опит в това.Мисля че елкон нищо няма да покаже защото преди го нямаше от седене стана направо нз!!!

                Коментар


                  #9
                  Ibiza написа:
                  да колега със същото браво съм и аз работеше и спираше километража и след като спря постоянно светеше чек-а почни от датчика при мен проблема беше в кабелите до датчика .
                  Проверих ги сички изглеждат читави,ти как го разреши твоя проблем?

                  Коментар


                    #10
                    първо смених 3,4 датчика некви 2-ра ръка всичките работеха после се указа че проблема бил някъде във самата букса която във датчика ,Един познат ми го оправи той си има сервиз за 15-тина лева.. се реши проблема. Имаше едни майстори във Ямбол искаха да ми свалят кутията щото запчатките във ск.кутия можело да са били прескочили абе некви филми за да ти вземат пари мизерниците.
                    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                    Коментар

                    Working...
                    X