Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Опъване на ангренажен ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ти го знаеш това ама маистора дали го знае, затова по-горе казах ,че зависи само от него какво ще е опъването.
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #17
      точно майсторите би трябвало да знаят,само като видят ролката

      Коментар


        #18
        ivel написа:
        точно майсторите би трябвало да знаят,само като видят ролката
        самият факт ,че колегата търси мнение във форума за мен поражда съмнение/недоверие/ относно работата на маисторите.Които и да си закара колата за смяна на ангренаж и му я върнат с не съществуващо до момента чукане ще се усъмни в правилната им работа не съм ли прав?
        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


          #19
          Точно
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            #20
            ivel написа:
            не може да се пренатегне,стрелката сочи средата на един диапазон.сиреч да може да се движи еднакво в двете посоки.на Банков-канадска се нарича ролката(това е на жаргон)
            а когато стрелката е най-горе(пренатегнат) и когато е най-долу(хлабав) всичко зависи от ръцете на майстора тя ролката все пак не е магическа(сама да застане на правилното място-именно стрелката да е на средата)
            Bravo 1.9d 97г

            Коментар


              #21
              е точно това казвам,сложена ли е правилно,сиреч на средата,няма как сама да се пренатегне.а и рядко сервизи ще допуснат грешката да не сложат правилно ролката.

              Коментар


                #22
                ivel написа:
                е точно това казвам,сложена ли е правилно,сиреч на средата,няма как сама да се пренатегне.а и рядко сервизи ще допуснат грешката да не сложат правилно ролката.
                Абе не бъди сигурен, все повече млади майстори виждам дето са бляли в час.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар

                Working...
                X