Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде е проблема ? Фиат Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде е проблема ? Фиат Пунто

    Здравеѝте колеги.Колата е Фиат Пунто 95г,1.6 90коня само на бензин.Фиатчето ми пали,върви - проблема е че,като върна газта на скорост ми светва лампата с дюзата и като освододя от скорост гасне.После като запаля няма проблем,докато не намаля на скорост и светне дюзичката .Свещите са нови,кабелите са ОК ,обороти държи ,горивния филтър е нов ,диагностиката показа само датчик за скоростта (трепери ми километража до 70-80км ),това се сещам засега ...Къде според вас е проблема ?

    #2
    Re: Къде е проблема ? Фиат Пунто

    mychel написа:
    Здравеѝте колеги.Колата е Фиат Пунто 95г,1.6 90коня само на бензин.Фиатчето ми пали,върви - проблема е че,като върна газта на скорост ми светва лампата с дюзата и като освододя от скорост гасне.После като запаля няма проблем,докато не намаля на скорост и светне дюзичката .Свещите са нови,кабелите са ОК ,обороти държи ,горивния филтър е нов ,диагностиката показа само датчик за скоростта (трепери ми километража до 70-80км ),това се сещам засега ...Къде според вас е проблема ?
    ми почисти си стъпковия мотор и клапата на дросела ...или Отиваш на диагностика ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Re: Къде е проблема ? Фиат Пунто

      mychel написа:
      Здравеѝте колеги.Колата е Фиат Пунто 95г,1.6 90коня само на бензин.Фиатчето ми пали,върви - проблема е че,като върна газта на скорост ми светва лампата с дюзата и като освододя от скорост гасне.После като запаля няма проблем,докато не намаля на скорост и светне дюзичката .Свещите са нови,кабелите са ОК ,обороти държи ,горивния филтър е нов ,диагностиката показа само датчик за скоростта (трепери ми километража до 70-80км ),това се сещам засега ...Къде според вас е проблема ?
      Газов инжекцион ? - повишено налягане в смукателния колектор. Причини за това ако съм прав неработещ коректно термостат и клапана на изпарителя вкарва течна газ в колектора.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Колегата е написал, че е само на бензин и е ходил на диагностика. Според мен трябва в момента когато е светнала дюзичката, без да гаси, да закачи FES и ще си покаже.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          veselin10 написа:
          Колегата е написал, че е само на бензин и е ходил на диагностика. Според мен трябва в момента когато е светнала дюзичката, без да гаси, да закачи FES и ще си покаже.
          Прав си, не съм допрочел внимателно. Моля да не се брой. ярно си трябва дианостика.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X