Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двигателя вибрира?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ем, ще се отваря значи. Ще напиша къде е бил проблема.

    Коментар


      #17
      9 ...10 .... 5 .... главата си режа че на тоя с 5 има спукан или подбит клапан ...А ако няма брат за сегменти си !
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #18
        Всичко завърши добре. Смених бобина и кабели и мотора запя Последния "майстор" при който ходих се оказа най-големия мошенник, който съм срещал. Според мен е знаел от къде е проблема, но просто е видял, че не разбирам и почна да ми сменя частите по колата и да ми взема парите. Каза ми , че е проверявал бобината и не е от нея. Също ми каза и , че компресияа ми е 9, 8, 5, 11 с цял да ми отвори двигателя и да ми вземе още 300-400 лв. Отидох при друг човек и той ми замери компресията и се оказа, че е повече от перфектна. Не съм голям майстор, но мисля, че не може сама да се оправи. Ще ви кажа къде се намира за да не направите грешката да отидете там. Намира се във Варна над Метро, сервиза е залепен на сградата на "Флуида". "Майстора" се казва Николай "банана". Моля помогнете на хората и им кажете да НЕ ходят там в никакъв случай !!! Благодаря за помощта

        Коментар


          #19
          хаха, знам го тоя :D изобщо да ходиш на сервиз покрай автокъщите е крайно непрепоръчително :D веднъж дойде един чужденец за спукана гума, казаха му, че процедурата отнемала 8-9 часа и трябвало да остави колата да нощува там :D
          Брава 1.6

          Коментар

          Working...
          X