Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ниски обороти на темпра 1.6моно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ниски обороти на темпра 1.6моно

    Колеги темпрата е 1.6моно..и като я паля студена е на 1100оборота..ина газ и на бензин!!...но като загрее държи към 650-700об..и двигателя някой път почва да тресе по малко ... при откачане на АБ за 1-час после колата работи по добре,по стаблни и по-високи са оборотите към 800-и двигателя работи добре без да се чува и тресе..но това е около 15-минути след като съм я запалил после пак почва да държи по ниски и нестъбилни обороти...и да добавя че ми свети лампата за грешка в компа..една като дюза е..но някой път спира, някой път,постоянно си свети... и има моменти когато си свети .. и както си карам колата забива ..се едно я гася и после паля...не е придърпване..и точно когато колата забива така рязко..тогава лампата или изгасва или премигне..и да добавя че някой път стъпковия мотор..не иска да отваря..трябва да го натисна на вътре..и после почва да си работи и да подига оборотите..иначе са доста ниски когато не иска да отваря...моторчето..Ходих до един уж майстор да ми чисти грешките вика колата няма грешки не знам какво и е...абе да ти имам и майстора..кажете дали ще се оправи като я закача пак..ама при по-читав майстор а разхода е 9/100газ в София доста си е добър..и колата си има ряз.. сменил съм свещи и въздушен филтър
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP
Working...
X