Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT BRAVO 1.4 12v прекъсва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT BRAVO 1.4 12v прекъсва

    Здравейте колеги Питането ми е следното колата има газ онзи ден започна да ми прави номерца на бензин прекъсва едвам се греин да не загасне все дено няма бензин или свещи но го прави само на бензин на газ е перфект! ходих на на маистор и ми каза че проблема е в диузите и да я карам на бензин и ще се оправи така и направих карах 2-3 дена да бензин и се оправи днес покарах на газ и пак се прецака ((( Та какво може да е ?

    #2
    Колега ти имаш една дюза.А за проблема нека кажат колегите,има по-опитни от мен
    niksan Fiat Brava 1.4 12v

    Коментар


      #3
      Адаптация.
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        агу не е монтирана правилно и като си на газ компютъра трупа грешки

        Коментар


          #5
          eh4ev07 написа:
          Адаптация.
          Колега я поясни за незнаещите като мен.Ако може
          niksan Fiat Brava 1.4 12v

          Коментар


            #6
            агу е монтиран добре от полвин година си я карам без проблем и сега почна да го прави някои да сподели решение

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                pitbulla_m написа:
                агу е монтиран добре от полвин година си я карам без проблем и сега почна да го прави някои да сподели решение
                Явно нее монтирана толква добре щом се държи по този начин,при мен нещата се оправят с переодично откачване на акумолатора за по полвин час.
                BRAVO 1,4 12V

                Коментар


                  #9
                  min4o написа:
                  pitbulla_m написа:
                  агу е монтиран добре от полвин година си я карам без проблем и сега почна да го прави някои да сподели решение
                  Явно нее монтирана толква добре щом се държи по този начин,при мен нещата се оправят с переодично откачване на акумолатора за по полвин час.
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #10
                    Колеги днес махнах клемите на акумолатора за час и като запалих работи перфектно покарах малко после пуснах на газ и пак покарах като върнах на бензинец нямаше никви ядове явно вярно трупа грешки на компа БЛАГОДАРЯ ЗА САВЕТИТЕ

                    Коментар


                      #11
                      Купи си превключвател бензин-газ със симулатори за дюза и ламбда сонда.
                      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                      Коментар


                        #12
                        колега горе доло какви цени са тези неща а и аз си имам превключвател бензин-газ

                        Коментар

                        Working...
                        X