Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с БРАВО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с БРАВО

    Здравейте колеги, малко съм притеснен и имам следното питане.... На скоро смених гарнитура на главата и двигателя беше адски омаслен и вчера я закарах на мивка да го измия, защото положението беше трагично.... След като измиха двигателя колата не иска да се изфорсира.... до 2 - 2.5 оборота и стрелката пада долу... кара се но не е наред, има и метан колата, и пак по същия начин, там започва от налягането да пука... Дайте ми съвет какво да направя или какво да погледна или ако има нещо изгоряло поне да знам какво е, вчера поседя два три часа следобяд на слънце и още прекъсваше, днес ще поседи пак... Можете ли да ми кажете от какво е това?? ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ
    Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

    #2
    Предполагам влага при свещите.

    Коментар


      #3
      Много се надявам, но ги обдухваха, бърсахме ги и пак... то нищо чудното влагата да си стои...
      Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

      Коментар


        #4
        хм...

        свали кабелите и бобината и ги избърши..и всички букси ,жици всичко избърши..и ако искаш си свали и свещите ако са мокри...и си ги забърши и тех
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Разкачи кабелите и от свещите и от бобината и ги остави да постоят малко така.Огледай хубаво да няма нещо разкачено ,че водоструйката си е доста силна
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            #6
            Направих го, ще държа в течение, направо ми се е свил корема какво ще става ако не се оправи...
            Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

            Коментар


              #7
              Колеги, май не е от мокрия двигател, работата въври към комутатор или стъпково моторче. Някой знае ли как мога да го разбера от кое, сега това е въпроса....
              Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

              Коментар


                #8
                Стъпковото моторче играе само за празния ход,няма общо с мощостта.

                Коментар


                  #9
                  Та, днес ще ходя по майстори, и това е. Да направя един извод да обобща темата - Не си мийте двигателите колкото и да се налага, говоря за фиат, защото от една гадна мивка почват нерви и главоболия.
                  Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

                  Коментар


                    #10
                    Колега,с кой мотор си?На 1.6 компа е при двигателя,за другите не знам,може буксата на компа да е влажна и на бобината.А на ниски обороти как е ?Ако си с 1.6 запали на бенз без да даваш газ и я остави да работи около 5минути,изгасяш ,палиш отново на бензин и тръгваш.Моята я лекувах така и се оправи ,но при мен по зле бяха ниските и празния ход
                    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, да напиша проблема, надявам се да съм полезен на някой... Буксата за коляновия вал се беше прецакала, нова струва 320 лв. втора употреба - 10лв. Днес целия ден кажи речи с това се занимавах но поне го оправих! На много лошо място е сложена, минава точно зад радиатора през най - голямата дупка дето влиза всичката мръсотия и кирия, и от там зацапване, запушване затруднена работа и накрая проблем.
                      Не е важно каква кола караш,по важно е да те кефи !!!

                      Коментар

                      Working...
                      X